Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért indul újra az xp?

Miért indul újra az xp?

Figyelt kérdés

Leformáztam a gépemet, és mielőtt fel akartam telepíteni az xp-t kiír egy üzenetet(olyan gyorsan tűnik el hogy nem látom) és újraindul de most már nem csak akkor indul újra mikor telepíteni akarom az xp-t hanem amikor belelépek a Bootba akkor is simán újraindul miért van ez? segítenétek?

Válaszaitokat előre is köszönöm!!!


2011. aug. 5. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:

nem ilyemsi képernyő villanik be? [link]

ha igen akkor hardver hiba,legtöbb esetben ram okozza,vedd ki a ramokat és egyesével próbálgasd ki ugy is fent áll e a hiba,ha nem ez a kép villan be,akkor passz,jó lenne tudni mi az amit kiír

2011. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp hardver hiba (pl.memó, melegedés) vagy húzva van a gép!
2011. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
:D melegedés esetén nem indul ujra egyszerüen leál és kész,túlhúzva sem lehet mert akkor el sem indulna...
2011. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Esetleg a memória kártyát nézd meg, hátha az szar benne. vagy esetleg az alaplap kontakthibás. próbálj bele egy másik memóriát.
2011. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kék halál lehet valószínű... csak rögtön eltűnik...

vagy hardverhiba lehet vagy BIOS beállítások között van valami elállítva... de a melegedés is szóba jöhet...


próbáld meg a következőket: gép kipucolása sűrített levegővel, majd ha úgyis csinálja, akkor BIOS gyári beállítások visszaállítása, az elem kivételével... meg természetesen ellenőrizd le, hogy minden venti forog-e, megfelelően csatlakozik-e...


ha még mindig gázosan megy, akkor valamelyik hardverrel lehet a gond...

2011. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2011. aug. 6. 13:27
 7/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló!

Nem nem kékhalál amit írtam is hogy bevillan egy üzenet és kész újraindul!

2011. aug. 6. 13:29
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Nálam is volt már ilyen, baromi régen. Valami olyasmi a lényege, hogy túl sok bejegyzés kerül a vinyó bootkönyvtárábavagymijébe, és ezt írja ki hibának. elméletileg tisztítást kellene rajt végezni dosban vagy hogy. csináltam vele mindent. Particionáltam, jumperoltam, másik oprendszert is próbáltam elindítani, reseteltem, míg végül egyszer csak megjavult.
2011. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!