Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni az...

Miért nem tudom telepíteni az Windows xp-t, vagy miért indul újra a laptopom?

Figyelt kérdés
olyan problémám lenne, hogy most vettem egy használt laptopot, és még el nem hoztam az eladótól a szemem előtt hozta működésbe. A laptop egy pentium 3-as rendszernek felel meg. Na és akkor a problémám, hogy van egy xp telepítő cd-m és mikor behelyezem a szerkezetbe akkor elkezdi telepíteni (bios első fázisa) és utána kikapcsol magától majd utána folyamatosan kikapcsol, de mondjuk nem csak akkor mikor a cd bent van a laptopban hanem csak úgy simán is. Észrevételem szerint nincs rajta operációs rendszer. Nagy nehezen megtaláltam a bios-t, de ott is hiába állítom át az elsődleges meghajtót stb... akkor is folyamatosan újra indul és az imént említett hiba továbbra is fent áll. Köszönöm előre is segítségetek.
2011. júl. 4. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem egészen vagyok képben..., de szerintem SATA hdd-re akarsz telepíteni alap XP-t, ami nem tartalmaz sata drivert.

Érdemes integrálni a sata drivert, és nem ide módba kapcsolni a hdd-t, mert gyorsabb lesz sata módban a gép...

2011. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!