Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti XP vagy crackelt...

Eredeti XP vagy crackelt Windows 7?

Figyelt kérdés

Melyiket tegyem fel?


Egyik ismerősöm kb fél éve vett laptopot, és most pár napja kijöttek ellenőrizni, hogy eredeti windows fut-e a gépén, és megbüntették 200.000Ftra.+29.000(Win7 ára)


2011. aug. 7. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Tényleg megbüntették? Nem céges gép volt?


Egyébként attól függ, mire akarod használni. Ha nem akarsz komolyabban játszani, akkor szerintem jobban jársz egy Linuxszal, amúgy XP, ha meg nagyon friss játékok, akkor Win7.

2011. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem valami céges noti, vagy valami támogatással, ösztöndíjjal stb. vette? Nem akarom elhinni, hogy magánszemélyhez bemennek csak úgy. Vagy akkor valamit nagyon bután csinálhatott, amivel lebukott. Mindenesetre szerintem kevés infót írtál le, ha így volt, arra van valami magyarázat, másképp nagy bajban lenne a fél ország :)
2011. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésedre is válaszoljak: ha bírja a géped, jobban fogsz járni a win7-tel, szebb, jobb, kellemesebb és kényelmesebb a használata. ( na most jönni fog pár tucat válasz, hogy nekik milyen rossz volt használni :D )
2011. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem jobb lesz nekem a linux.
2011. aug. 7. 15:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Valami olyasmit mondott, hogy Bp-en minden 2010-11ben eladott gépet bevizsgálhatnak.
2011. aug. 7. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:

A "crackelés" bűncselekmény, lopás! Vedd meg ...


Egyébként kimennek magánszemélyhez is, volt rá példa a praxisomban ...

2011. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta az ismerősöm, hogy egyedi azonosító alapján nézik meg, hogy eredeti-e, és ha nem csak akkor mennek ki.
2011. aug. 7. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehát ha átmegy az eredetiség-vizsgálaton, akkor nincs gond. Azért azt nem nehéz megoldani.
2011. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!