Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet növelni a processzor teljesítményét? (A bioson kívül)

Figyelt kérdés
Egy intel celeron 2.60ghz processzornak szeretném megnövelni a teljesítményét valami programmal.Ha tudtok ilyet akkor írjátok le.
2011. aug. 7. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

A processzor egy fizikai eszköz, amit legyártanak egy adott teljesítménnyel, a fizikai valóságában. Hogy a viharba tudnád programmal növelni a teljesítményét???

Ha létezne is ilyen program, azt is a processzor futtatná, azaz éppen teljesítményt venne el.

2011. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első miért válaszolsz, ha nem értesz hozzá. nem hallottál még az overclock fogalmáról?

kérdező! használd a biost. nem tudom, mi bajod van vele.

2011. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet értek hozzá ... csekély 20 éves munkában szerzett programozói és rendszergazdai tapasztalattal úgy gondolom van rálátásom ...


Szoftveresen overclockot hogy is csinálsz? Mert a kérdés ez volt és nem BIOS buherálás.


Gép teljesítményt tudsz növelni az op. rendszer helyes beállításaival illetve alkalmas operációs rendszer esetében egy pen drive-al is (win 7 mondjuk).

De itt a kérdés a processzor szoftveres teljesítmény növelése volt és arra válaszoltam ...

2011. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom a biosal csak nekem nem olyan a biosom ahol lehet állítani az ilyesmit és gondoltam megkérdezem van-e ilyen program de ha nincs akkor mind egy. Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 8. 13:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Mac008: Igen azt már hallottam hogy lehet pendrive segítségével növelni a gép teljesítményét de xp-vel nem lehet? Hogyha igen akkor kérlek ír le ide hogy kell.
2011. aug. 8. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!