Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet, illetve milyen...

Hogyan lehet, illetve milyen programmal lehet játék közben megjeleníteni a képernyőn az fps pontszámot, VGA teljesítményét hőmérsékletét stb?

Figyelt kérdés

Korábban láttam képernyőfotókat ilyen adatokkal és kíváncsi lennék a saját gépem "mit tud" .


Válaszokat előre is köszönöm!


2011. szept. 18. 13:01
 1/5 anonim válasza:
Fraps nevű progi :)
2011. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a Fraps-t használom elég rég óta. Igaz csak az fps-t írja ki, de lehet vele bencsmárkolni (átlag fps-t számol az F11 gomb megnyomásától az újboli megnyomásáig vagy egy adott idő elteltéig)...illetve ezzel lopom a screenshotokat is (lehet az FPS feliratozásával vagy anélkül is képet csinálni) illetve lehet videót is csinálni, ha szeretnél (ez elég helyigényes).
2011. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
FRAPS +1.
2011. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Keresgéltem közben,és én is megtaláltam az általatok ajánlott fraps nevű szoftvert. De ha jól olvasom akkor ez nem teljesen free. Vagyis nem minden szolgáltatását lehet igénybe venni.


Olyan szoftvert akkor nem tudtok ami játék közben ki írja a cpu,vga teljesítményét,hőfokokat?


Azért köszi a válaszokat!

2011. szept. 18. 15:54
 5/5 anonim válasza:
A Fraps eléggé foglalja a gépet, mivel videózásra készült. Jó lenne egy olyan progi ami csak az FPS-t mutatja ki... egyépként ha NVIDIA videókártyád van akkor tedd fel az MSI Afterbourner-t az nem foglalja eggyáltalán a gépet ha vidizel akkor sem... Ja és az mindent kimutat, még a gép hőmérsékletét is asszem, sajna nkem Ati Radeon a videókártyám szóval ezt a MSI Afterbourner-t 1-ik haveromnál láttam.
2015. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!