Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lesz valami baja tőle? Hagyjam...

Lesz valami baja tőle? Hagyjam inkább?

Figyelt kérdés
Az történt hogy letöltöttem egy Demot.el akartam indítani,először a gép kilépett belőle.majd mikor másodszor próbáltam elfeketedett a képernyő mint ha a játékot akarná indítani de semmi.egér az volt de nem lehetett kilépni meg semmi 10 percet vártam nem csinált akkor se semmit.Akkor beleuntam és kikapcsoltam a gombbal.Bekapcsoltam de ugyan az volt(ezt 2x csináltam) majd elegem lett és lehúztam a tölrőről.aksi nem volt bent.Bekapcsoltam és minden rendesen működött rajta.Elindítanám 3xis de nem merem.szerintetek ha elindítom akkor ugyan ez lesz?esetleg baja lehet?
2011. aug. 7. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már ezt kétszer megcsinálta akkor el ne indits harmadjára is ennek véleményem szerint több oka lehet pl: vírusos a monitorod vagy a videókártyával van valami talán próbáld meg más oldalról letölteni !
2011. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem vírusos a gép az biztos mert most volt valami teszt és nem talát semmit rajta.inkább hagyom az egészet:)
2011. aug. 7. 23:45
 3/3 Shepard0925 válasza:

vagy egyszerűen rosszul telepítetted fel!

töröld le és tett fel újra normálisan.

esetleg crackeld be vagy nem tudom hogy egyáltalán mit akarsz feltelepíteni.

és ha elfeketedett a kép, akkor ne kikapcsold a gépet hanem maximum nyomd meg a reset gombot...

amúgy ctrl+alt+del-el elő lehet hozni a feladatkezelőt és e lehet állítani, anélkül hogy kikapcsolnád, vagy resetelnél

lehet az a probléma is hogy nem támogatja videokártyád , vagy nem elég erős a géped. a monitorod nem tudja megjeleníteni stb...

2011. aug. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!