Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérdezzem meg, hogy lenne e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzem meg, hogy lenne e kedve még találkozni, vagy inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban egy bálban,megismertem egy tök normális srácot.. Azóta is dumálgatunk facebook-on..Terveztük a találkozót,de hol ő nem ért rá akkor,hol én nem.. Aztán már hanyagoltuk 2-3 hete ezt a találkozás témát..

Nekem bejön a srác meg minden,szeretnék már vele találkozni és szeretném már tudni,hogy hogyan tovább..

Örökké nem várhatók rá,hogy mikor kérdezi már meg,hogy nem-e akarok vele találkozni. Most arra vár,hogy én mikor kérdezem meg.. De én félek a választól,pedig még múlt héten mikor kicsit félre értettem,akkor pedzegette,hogy ha akarok,akkor találkozzunk és jobban megismerem..

Félek,nem merem megkérdezni,hogy pénteken lenne e kedve összefutni velem..


Szerintetek?:/


2011. okt. 18. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

ne kezdeményezz. had küzdjön érted a srác, ne várj rá...nyugodtan ismerkedj másokkal...:D

ne add a szájába a sültgalambot...

2011. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom.. XD :/

Egész szeptemberben folyton azt kérdezgette mikor találkozunk..

2011. okt. 18. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nyugodtan kérdezd meg, ha már úgyis beszéltetek róla.
2011. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valami tanács, a félelem ellen?:D Azt se tudom kínomban,hogy hogyan kérdezek rá:S
2011. okt. 18. 18:07
 5/6 1mh0t3p ***** válasza:
Szerintem viszont még egyszer rákérdezhetsz. Hiszen hetek óta nem beszéltetek róla, volt ideje "emészteni". Ha most is "kimenti" magát valamivel akkor felejtsd el. 38/F
2011. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rákérdeztem:D találkozunk őszi szünetben:D
2011. okt. 19. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!