Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam gond! Feltörték a...

Steam gond! Feltörték a steamemet! Segitség?

Figyelt kérdés
feltörték a steamemet!Azlenne a kérdésem valahogy nemlehetne-e visszakapni a játékokat rajta vagy valahogy nemlehetne visszakapni az accot?
2011. aug. 7. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ha érteném mit magyaráz angolul:SS
2011. aug. 13. 01:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tökéletes, de segítség:

[link]

2011. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

feltörték a steamedet? behatoltak a steam szervereire és pont a te jelszavadat szerezték meg?

vagy csak beírtad az "ingyen játékos" steam beléptető oldalra a jelszót?

2011. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát nemvolt jo a jelszom amikor beirtam ez nemtudom mitölvan megvan origi mindegyik játék...
2011. okt. 1. 13:05
 6/10 A kérdező kommentje:
hova kéne küldeni ezeket az adatokat ? mi a steam emailje ha arra kell?
2011. nov. 20. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Idézet:

If you know your Steam Account name:


Select the I know my account name. option and click Next.

Enter your account name in the Account name field and click Next.

Check the contact email address for your Steam account for an email containing your Verification Code and Secret Question. If you didn't receive this email message, Contact Steam Support.

Enter your verification code and the answer to your secret question in the Verification code and Secret answer fields respectively, then click Next.

Steam will next require you to select a new password. Enter your new password twice to confirm the change, then click the Next button to reset your password.


Jófej leszek és lefordítom, főleg, h ne kelljen addig se analízist tanulnom :D

1. "I know my account name."

2. Next.

3. Beírod a belépési neved az "Account name" mezőbe.

4. Next.

5. Megnézed az e-mail-edet, amiben benne lesz a "Verification Code", azaz az érvényesítőkód és a titkos kérdés ("Secret Question")

Ha nem kapsz mailt, írsz a Support-nak, akik úgysem tudnak magyarul :D

6. Beírod a "Verification Code" mezőbe a kapott kódot és a titkos választ a "Secret Answer"-be.

7. Next.

8. Beírod 2x az új jelszavad.

9. Next.

2012. jan. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jah és az eleje lemaradt.

0. Belépésnél "Retrieve a lost account..."-ot válaszd

2012. jan. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 osas válasza:
szia, nekem is feltörték és megcsináltam ezerszer amit az elözö válaszolo irt de napok ota várom azt a kodot
2013. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Daweee020 válasza:
Sziasztok nekem is ellopták az accountom feb.23 ( egy Orosz kis fa*****ó) És átirta az e-mail cimet amiota feltörte nem is volt a profilomon az acomba nem kevés pénzt és időt öltem bele . valaki tudna segiteni mert a steam support 3 hete baszik visszairni ...:(((
2015. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!