Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FONTOS! Melyik DVD-író program...

FONTOS! Melyik DVD-író programot használjátok?

Figyelt kérdés

Nekem eddig burn4free volt, de fél év alatt egy dvd lemezt sikerült kiírni vele.

Egyik ismerősöm feltette a nero-t és az jó volt, de próbaidős volt.

Melyiket töltsem le?


2011. aug. 8. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nero8 PORTABLE.

Nem kell telepíteni, csak az író rész van benne, semmi fölösleg.

2011. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

A Nero -hoz is lehet serial -t találni. Vagy akár meg is veheted. :)

Régen én is szerettem a Nero -t, de 7.x verziótól fölfele már nem tudnak használható verziót csinálni. Teleszemetelik a rendszert, és belassítják a gépet.


Én jelenleg az Ashampoo Burning Studio 10 -et használom. Nagyon megszerettem. De fent van még az ImgBurn is cd/dvd képek írására (nem minha az Ashampoo nem lenne rá alkalmas, de az ImgBurn többfajta képformátumot ismer).


Itt találsz egy jó kis gyűjtemény, ingyenes író szoftverekről:

[link]

2011. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

burn4free régen nekem is bugos volt, nem zárta le a lemezt írás végén így b@szhattam az egészet.


nero egész jó, csak tényleg vmi portable változat kell, mert én amit leszedtem abban volt média lejátszótól kezdve jóégtudjami...


amúgy én a poweriso beépített íróprogramját használom, eddig sosem volt bajom vele, csak kell hozzá egy tört verzió

2011. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. hsz-ből kifelejtettem a linket. :)

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!