Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baj lehet a számítógéppel...

Mi baj lehet a számítógéppel vagy monitorral? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Amikor először bekapcsolom gyakran sípoló hang és a monitor nem kapcsol be, vagy használat közben hirtelen kikapcsol vagy elmegy a kép. Arra lennék kiváncsi hogy nálatok előfordult e, vagy rossz a gép? vagy esetleg valami más baja van a monitornak?
2011. aug. 9. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:

nálam is volt néha ilyan nem tudom mi okozza én se!

de nem tünik komolynak pár honapja volt utoljára! :)

2011. aug. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a sípoló hangról bővebben?

normal indításnál egyet pittyen a gép.

nálad most folyamatosan sípol vagy kettőt hármat pittyeg?


1 hosszú sípolás memoria vagy vga hiba.

megkéne mozgatnod ezeket az elemeket, esetleg kivenni és visszatenni.

2011. aug. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon kiszámíthatatlan egyszer elindul magától egyszer 2-4mp ig tartó sípoló hang elég zavaró hogy jó és hirtelen megfagy a kép xd nem vagyok benne biztos hogy a monitorral van a gond ilyenkor volt másik monitor is, azzal is eljátszotta :( hirtelen megfagy elsötétedik ha minden működik akk meg néha 1-1 kék halál de érdekes az az hogy ha sikerül elindítani órákig semmi baja se kép fagyás semmi :(
2011. aug. 9. 08:09
 4/7 A kérdező kommentje:
sípoló hang:elsőre normál indítás reggel sípol egy nagyot aztán nem kapcsol be a monitor, ha bekapcsol megfagy a kép és se kép se hang nagyon kiszámíthatatlanul :(
2011. aug. 9. 08:12
 5/7 anonim ***** válasza:
elsőre azt mondom, hogy a memoriaval van gond, próbáld meg csak az egyiket, ha több van, esetleg más memoriával kipróbálni.
2011. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

és a monitor ki kapcsolgatás kép fagyás az csaka vezeték vagy nem kap áramot vagy rossz valami ilyesmi csak? :(


köszi a válaszokat

2011. aug. 9. 08:23
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet táp probléma is, de először a memoriákat nézd meg.

de sztem a tápnál vagy bekapcsol minden vagy nem.

nem hinném hogy egyszer csak a táp megáll.

2011. aug. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!