Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CamStudio-val tudott már...

CamStudio-val tudott már valaki felvenni xvid-ben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 21:23
 1/3 legendavagyok01 ***** válasza:

Valószínűleg mindenki, akinek van xvid codec a gépén.

Nekem fenn van az ffdshow, így kismilliárd formátumban tudok rögzíteni:

[link]

2011. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem is fent van az ffdshow, de mindig azt írja ki, ha xvidet állítok be, hogy nem tud felvenni.

Most olvastam a FAQ-jában, hogy csak akkor tud felvenni divx-ben, xvid-ben, ha szabványos méretet állítunk be, tehát ha 8-al, 16-al oszthatót. Nade azt honnan tudjam előre, hogy egy ablak vagy régió mekkora lesz?! Ha teljes képernyőt veszek, akkor oké, mert nincs ilyen gond, azok szabványosak. Amúgy is nagyon hiányzik belőle az, hogy be lehessen állítani egy kimeneti méretet, tehát pl. fel tudjon venni full képernyőt 640x480-ban.

Na mindegy, hátha valamelyik másik progi jobban beválik.

2011. aug. 10. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kedvencem: BB FlasBack Pro

Saját formátumában rögzít, felvétel után a saját szerkesztőjében megszerkesztheted, majd exportálod bármibe.

[link]

2011. aug. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!