Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Windows szolgáltatás...

Melyik Windows szolgáltatás iszonyatosan belassítja a gépet?! SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Azzal lenne problémám hogy valamelyik Windows-os szolgáltatás időnként valami botrányosan belassítja a gépet és nagyon gyakran, onnan tudom hogy windows-os mivel mikor csak a microsof-tos szoláltatások (a többit kivettem) az indításba voltak téve egyszerűen úgysem akkart megfelelően menni, korábban nem volt ez de most csinálja, viszont ha meg kinyomom a windows-osokat akkor meg megy rendesen és nem csinálja azt a gyakori belassítást (nem lehet vírus mert már 20x-szor írtottam vírust és nem segített), példának, az Assassin's Creed Brotherhood megy 35fps felett, és olyan 5mp-enként belassul 13-15-re, de ha kikapcsolom az összes windows-os szolgáltatást akkor tartja rendesen 35 felett és nem lassul be, (az a baj hogy mostanában vagyok ezzel a problémával és nem tudom melyik az ami belassít) és mivel ha kikapcsolom az összes windows-osat akkor meg az a probléma hogy a hálozat, hang stb. nem megy, aki tudja hogy melyik az ami így időnként belassítja a gépet az pls segítsen mert már nagyon elegem van ebből mivel régebben nem volt ez a gond....
2011. aug. 12. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom a választ, de nekem is ilyen bajom volt, úgyhogy azokat, amiket biztosan tudok, hogy nem használom, azt letiltottam. Azóta nem csinálja.
2011. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szedd le a gamebooster 3 bétáját


Kiírja miylen Windows alkalmazásokat zárt be, azzal könnyedén tudod kapcsolgatni, és előbb utóbb megtalálod ha köztük van...és nem nyom ki olyat amit nem szabad.

2011. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Még 13:44 vok.

Annyi hogy az Assassin's Creed motorja alapból olyan, hogy nem a töltésnél tölti be az egész mapot, hanem ahogy szaladgálsz, úgy terheli a videókártyát. (Legalábbis az 1 és 2-ben így van, nem tom hogy a B-ben is) Lehet hogy ez a baj.

2011. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne az összeset kapcsold ki, hanem egyesével.

Mindegy hányszor irtottál vírus, 99% hogy van valami disznóság a gépeden.


Hijackthis programmal tudsz készíteni listát az összes futó procesről. A [link] weblapon be tudod küldeni kiértékelésre. Ez alapján meg tudod mondani a Hijackthis-nek, mit kell kiírtani a gépedről.

2011. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nekem az a bajom hogy annyi van itt hogy egy év mire megtalálom azt amelyik belassít és nem tudom hogy melyik az ami fontos mert olyan hülyén van megfogalmazva hogy ha csak a hangot meg a hálózatot kapcsolom be nem fogja bekapcsolni mert még kell neki pluszba neki valami hogy működjön de nem tudom hogy mi...
2011. aug. 12. 13:48
 6/11 A kérdező kommentje:
amúgy ha egyhelyben állok és akkor zuhan le az fps időnként akkor szerinted? (amúgy muszály a 3mas béta mert nekem a 2.41-es van meg és az sem segített?)
2011. aug. 12. 13:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Töltsd le a Ccleanert, azzal be tudod állítani, hogy mely programok induljanak el. Magyar nyelvű, innen letöltheted: [link]

A legfrissebb verzióra kattints.

2011. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
amúgy a gamebooster 3 sem segített
2011. aug. 12. 14:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Tippek: Windows Defender, Offline Files, Windows Update


Ezek mind májkroszoftos cuccok, amik néha szeretnek szórakozni.

2011. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
SEMMI NEM MŰKÖDIK!!! NEMIGAZ!!! -.-
2011. aug. 12. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!