Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS5 segítségével,...

Photoshop CS5 segítségével, hogyan lehet ilyen képet szerkeszteni? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ezekhez hasonló szerkesztésre gondoltam: [link]

[link]

Több helyen megkérdeztem már, hogy milyen program segítségével lehetne így megszerkeszteni egy képet, mindenki a PS CS5-öt ajánlotta, és mindenki azt mondta, hogy át kell állítani az effekteket. Hol találom meg az effekteket? Vagy esetleg nem az effekteknél kell? Ha nem, akkor hol?


2011. aug. 14. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Pár lépéses megoldás. Megnyitod a képet, a rétegek palettán létrehozol egy színátmenet-korrekciós réteget. Ennek a szöge -90°, és a színe fehérből átlátszóba megy át lineárisan (alapból ezt kínálja fel elsőnek). Leokézod és kész, de elfogadás előtt még egérrel tudod mozgatni ezt a korrekciós réteget. HA kész, akkor is a rétegmódokat még meg tudod változtatni, vagy opacity-t módosítani.


[link]

(próbakép, nyilván ezt lehet ízlésesre csinálni meg finomítani, de a lényeg és a különbség szerintem kivehető.


Ha nem csak a színátmenetre gondolsz, akkor a többi érték kicsit meg van növelve, hogy színerősebb vagy kontrasztosabb, élénkebb legyen a kép.

2011. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!