Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win XP telepítő programot...

Win XP telepítő programot akarok letölteni, küldenétek linket? (FELPONTOZLAK! )

Figyelt kérdés

Angliában vettem egy laptopot ,angol billentyű, angol nyelvű stb... és újra szeretném telepíteni (windows xp) . Küldjetek légyszives linket, ahonnan letölthetném a windows xp telepítőt .

Drivereket is küldjetek, HP G7000 típusú a laptop.


Előre is köszi.

Felpontozlak ha válaszoltok ! :)


2011. aug. 15. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kötözködésképpen, de az XP-hez használd már a keresőt! (google és a gyik keresője is hasznos)

Javaslom, hogy a hp oldaláról (ki gondolta volna, hp.hu) szedd le a drivereket, fenn van mind.

G.

2011. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok olyan nagy szakértő, hogy tudjam melyiket kell letölteni, mert nekem eddig lemezen voltak meg, nem én töltögettem.

A google-n kerestem , és letöltöttem xp-t, de nem futtatja a laptop, akadozik . A driverek meg nem találhatóak meg a hp.hu-n . Nincs fent a kategóriák közt ennek a laptopnak a típusa.

2011. aug. 15. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Elmész a boltba és megveszed. Ja, hogy más munkájáért büdös fizetni? Akkor használj linuxot.
2011. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A válasz írója 42%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:34


Ha valami nem tetszik , nem kell válaszolni!!

Te csak ne osztogasd az észt a 42%-oddal!

2011. aug. 15. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért kell %-ról ítélni b*szdki..ha nem azt írod amit a kérdező akar rögtön lepontoz amien balf*sz..


Am ittvan:


*****


torrentezni már csak tudsz nem?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!