Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Hír TV késleltetett közvetít...

A Hír TV késleltetett közvetítését hogy tudnám rögzíteni pc-re? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés

Sajnos már minden progit végigpróbáltam, amit a fórumokban javasoltak, egyik sem működött:(

[link]


2011. aug. 16. 11:11
1 2
 1/12 legendavagyok01 ***** válasza:

VLC Media Player

[link]

Média/Hálózati műsor megnyitása

Bemásolod ezt a linket:

mms://stream2.hirtv.net/hirtv.asf

Lent a Lejátszás gomb mellett van egy nyíl, kattints rá, válaszd az Átalakítást.

Itt megadod a mentés helyét, illetve, hogy milyen formátumba rögzítsen, majd jobb sarokban Indítás gomb.

2011. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!:)

A kiválasztott mappában "gyarapszik" egy PS kiterjesztésű fájl? Ha majd befejezem a felvevést, ezt még át kell konvertálni?

2011. aug. 16. 11:32
 3/12 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a kapott PS fájlt VLC-ben lejátszani, de csak a hang megy rajta. Mi a teendő?
2011. aug. 16. 11:34
 4/12 legendavagyok01 ***** válasza:

Próbáld ki más kodekkel, ott van a végükön elméletileg zárójelben mi lesz a vége (TS), (ASF), ilyenek. Illetve ha megnézted, milyen kodeket választottál, és a végén nevezd át olyan kiterjesztésűre.

Én most kipróbáltam, (igaz Ubuntun), elsőre van képem, hangom nincs...:)

2011. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 legendavagyok01 ***** válasza:

Video - WMV + WMA (ASF)

Ezzel lett képem, hangom is, a vége .asf fájl, és a VLC le is játsza szépen.

2011. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A legutolsó beállításokkal már sikerült, igaz, csak harmadszorra, mert először csak lejátszani volt hajlandó, átalakítani nem.

Nagyon köszönöm a gyors segítséget neked!:))

2011. aug. 16. 12:07
 7/12 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem volna. Ezt a címet (mms://stream2.hirtv.net/hirtv.asf) honnan tudtad? Más tv csatornák ugyanilyen címeit honnan lehet megtudni?
2011. aug. 16. 12:09
 8/12 legendavagyok01 ***** válasza:

Én a Google-tól...

[link]

Igaz 2009-es a link, de most működött.


Windowsnál azt hiszem működik a jobb gomb az online adáson, Tulajdonságok, és ott azt hiszem kiírja a címet.

2011. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

12:09

Jobb egér gomb tulajdonságok a böngészőbe a video ablakon.

A hely ott http-vel kezdődik de mms-el játsza le.

Hogy sikerült ps fájlt csináltatni vele? (Az elvileg postscript file, semmi köze a videóhoz.)

Nekem avi-ba menti és lejátsza, nem kellet semmit "bűvészkedni".

Mostmár sikerült lejátszani normálisan?

2011. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nekem bármit állítok be, csak ps fájlt hajlandó csinálni a VLC.


Wma-ra átnevezve már simán lejátszotta, de csak miután az output-ot wma-ra tettem, ahogy írtad.


Próbáltam átkonvertálni a wma fájlt avi-ba (hogy kiírhassam asztali lejátszóra), de két programból egyik sem tudta megcsinálni, szerintük "file is corrupted". Tudnál esetleg még egy erre való programot javasolni?

2011. aug. 16. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!