Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor Bekapcsolása miért...

Monitor Bekapcsolása miért késleltetett?

Figyelt kérdés
Samsung SM931 bw screen. Ha bekapcsolom a monitort ( tehát megnyomom a bekapcsoló gombját) a gomb világítása elkezd lassan villogni és várni kell kb 5-9 percet hogy a képet is beadja, ez sokszor elég kellemetlen és fogalmam sincs mért lehet ez a késleltetés... a Rendszer 2x lett újrarakva tehát elvileg nem szoftveres probléma.. a kábel ki lett cserélve.. valakinek van valamilyen ötlete hogy hogyan lehetne orvosolni a problémát ?
2011. júl. 18. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez szinten minden LCD képernyővel így van, nem probléma, és nem is tudsz vele mit kezdeni. Ne kapcsold ki.
2011. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ... igaziból azért értetlenkedem, mert kb 4 évig ez nem így volt .. instant bekapcs és most az elmúlt 1 hónapban váltott a monitorom filozófiát... és nem tudni hogy mitől.. mert ha tudnám talán visszafordítható lehetne.. de ezek szerint nem az ...
2011. júl. 19. 02:22
 3/6 c:\ ***** válasza:

Az 5-9 perc azért egyáltalán nem természetes, ráadásul ha csak az utóbbi időben csinálja így és eddig nem, akkor az mindenképpen valamiféle hibára utal.


Amennyiben garanciális, akkor szerviz.

Ha már nem garanciális, akkor is érdemes lehet egy szervizzel konzultálni, a legtöbb helyen a bevizsgálás az ingyenes, utána pedig a felmerült költségek tükrében el tudod dönteni, hogy kéred e a javíttatást, vagy sem.


Bár ugyanakkor ha kikapcsolás nélkül (csak stand by-ból) nem csinálja ezt, akkor pedig nem kell kikapcsolni, bár ez eléggé átmeneti megoldásnak tűnik, ha hibás, akkor javíttatni kéne, legalábbis szerintem.

2011. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 c:\ ***** válasza:
Ja, ha 4 éves, akkor már nem garanciális. Akkor marad a konzultáció a szervizzel. Én ezt a helyedben mindenképpen megtenném, csak mint említettem olyan szervizt keress, ahol a bevizsgálás az ingyenes.
2011. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem minden minden monitor lassan kapcsol be (több másodperc), gondolom az epilepsziaveszély miatt, de hogy több perc, az már nem normális, akkor szerviz, de az sztem drágább mint egy új. jobb az ilyenbe nem belenyúlni
2011. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én négy éves ASUS-om nem kapcsol be lassan, sőt, majdnem gyorsabb, mint a számítógépem.
2011. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!