Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan töltsem le a Windows xp-t?

Honnan töltsem le a Windows xp-t?

Figyelt kérdés
A mostani xp-men nagyon sok az áthelyezhetetlen fájl, és rengeteg helyet foglal el. Azt ajánlották, hogy telepítsem újra a Windows Xp-t, de nincs telepítőm. Meg tudná valaki mondani, honnan lehet letölteni a telepítőjét?
2011. aug. 19. 13:13
 1/10 flatron96 válasza:
vedd meg eredetibe vagy kérd el valakitől akinek megvan eredetibe mert az a legjobb
2011. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A net tele van letölthető Windows-sal, csak az a gond, hogy ha ilyened van, akkor ki kell kapcsolnod minden olyan frissítési lehetőséget, ami valamilyen módon a Microsofthoz köthető. És ez nem biztos, hogy megéri
2011. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell kikapcsolni semmit, mindig update-eltem és semmi gond nem lett belőle.
2011. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!

Gondolom azért kell kikapcsolni a frissítéseket, hogy ne tudja regisztrálni magát a rendszer ugye? Ezeket hol lehet kikapcsolni? :)

2011. aug. 19. 18:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Összesen vagy két frissítés van, amit nem szabad telepíteni, de azoknak a leírásában is benne van, hogy online regisztrációról van szó. Minden mást lehet telepíteni nyugodtan.
2011. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez így nem teljesen igaz, mert én már találkoztam olyan programokkal, aminek elvileg semmi köze Bill bácsihoz, mégis, a saját regisztrációja ürügyén csatlakozik a Microsoftéhoz is. Egyébként tendencia lett, hogy sok program, amelyik eddig nem tette, most már visszaigazoltatja a serialt, ha kérem, ha nem. (PL. újabban az Ashampoo)
2011. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha csak simán formázom a fő partíciót?
2011. aug. 19. 22:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor visszajutsz az eredeti kérdéshez, honnan szerezz egy telepítőt... Nem lenne érdemesebb csinálni egy jó kis töredezettség-mentesítést? Az összébb rázza a dolgokat. Ha meg mozdíthatatlan vagy törölhetetlen fájlt vagy mappát találsz, az Unlocker azonnal feloldja a zárolását
2011. aug. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, már fel is raktam és végre száll a gépem!!! :D
2011. aug. 23. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!