Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA4. Nem elég jó hozzá a...

GTA4. Nem elég jó hozzá a gépem? Adatok lent.

Figyelt kérdés

Gépem adatai:

Processzor: Intel Pentium 4

Memória: DDR 2084MB

Memóriakártya: G-Force 9800 GT

Hiába rakom rosszabb felbontásra vagy gyenge grafikára a gépem, zárok be minden más programot, használom a GameBooster játékgyorsító programot, játszhatatlanul akadozik a játék. Gondoltam már arra is hogy a képernyőkábellel van a gond (Analóg helyett DVI kábel kéne), de az biztos hogy így élvezhetetlen. Nem elég jó hozzá a gépem? Tudnék tenni valamit? Segítsetek!, előre is köszi.


2011. aug. 19. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyisd meg ezt az oldalt IE-ből:

[link]

Válaszd ki a Grand The..(a teljes nevét írd ne azt,hogy GTA IV)

Majd katt a 'can you run it' gombra és elmondja,hogy mi baj van a gépeddel,mit kevesel meg ilyenek..

2011. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem 8800gt van, ami ugyanolyan, mint a te videokártyád és nálam közepes beállításokkal jól megy. 1024-ben közepes grafikával. Ha így sem jó, akkor videokártya driver csere.
2011. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó hogy nem 286-ossal akarsz játszani az egyik legprocesszorgyilkosabb játékkal.
2011. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen Intel Pentium 4 procid van?
2011. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minimum Intel® Pentium® 4 Processor supporting HT Technology 3.20 GHz, 512K Cache, 800 MHz FSB vagy Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz
2011. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen itt tényleg a procin múlik, mert nekem quadom van. A 8800Gt is vagyok.
2011. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úristen... *double facepalm*
2011. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!