Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Memóriakártyát szeretnék...

Memóriakártyát szeretnék venni a gépembe,1 Gb-osat, milyet kell néznem, mert annyi fajta van, én meg nem nagyon értek hozzá!? Adatok lent.

Figyelt kérdés

AMD Sempron, 1600 MHz (8x200) 2600 +

Gigabyte GA-K8NS (5PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)

Videokártya: RADEON 9800 PRO SEC (128 MB)


2009. jún. 5. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Most milyen memória van a gépedben?


Mert úgy látom elég gyenge géped van, inkább az egészet érdemes lenne újítani, ha játékra használod.


Ha dolgozni használod, akkor jó.


A kérdésedre: Mivel az alaplap memóriatokozása DDR, DDR típusú memória passzol bele.


Vigyázz, hogy ne DDR-II-t, vagy mást vegyél, mert nem lesz jó bele!

2009. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg 768 MB van benne. Csak 1 bizonyos játékhoz kellene nekem az 1 Gb! Nevezetesen Sims 3. Fut a játék most is, de elég gyakran lefagy, mert a minimális rendszerkövetelmény az 1 Gb memória. A videokártya jó neki.
2009. jún. 5. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vok,


A processzorodat gondoltam kicsit gyengének játékhoz a mai világban, az is oka lehet a lefagyásoknak! ;)

2009. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos vagyok benne, hogy ha 768MB-tal fagy a Sims3, akkor több memóriával is fagyni fog. Ez a hardver tényleg nem túl izmos, de esetleg érdemes megpróbálni egy korrekt windows újratelepítést és a legújabb illseztőprogramok feltelepítését.
2009. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha processzort cserélnék benne? Egyátalán milyen kellene bele! Nekem nem kell a legújabb, legdrágább, mert a Sims 3-on kívül a gépemet csak netezésre használjuk! Van egy másik gépünk is kifejezetten játékoknak, de annak nem jó a videokártyája a Sims-hez!
2009. jún. 8. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!