Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség! Játékot töltöttem...

Segítség! Játékot töltöttem le, de nem tudom hogyan tovább. Ezekkel a fájlokkal mit kezdjek? (KÉPPEL)

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 20. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:

bontsd ki winrarral!

ilyet se láttam még. van winrar a gépeden, de azt sem tudod, hogy mit csinálj vele!

2011. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már próbáltam párszor.... Egészbe is, és egyesével is. Amint lejárt 100%-nál a nero-t kapcsolja be és semmi....

Talán lejárt annak a próbaideje azért? Na meg állandóan ilyen e-mailes lehetőséget ad, melyikre menjek, hogy valóban kibontsa?

2011. aug. 20. 16:34
 3/8 Tom Benko ***** válasza:
Szerintem inkább vedd meg. Kevesebb kínódás. Meg egyébként is...
2011. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nero-hoz van társítva az ISO kiterjesztés, azért akarja azt megnyitni és kiírni. Szükséged van mindenképpen egy virtuális lemezkezelő programra, például Daemon tools-ra. Először vedd el a fájltársítást a Nero-tól, hogy ne csináljon semmit az ISO-val. Telepítsd a daemon-t, és próbáld kibontani a rarokat. Elég az egyikre kattintani és kibontást választani, az összesen végig fog futni. Utána kell kapnod egy nagy méretű fájlt. Elindítod a daemon tools-t, és a tálcán lévő ikonjára kattintva ki kell választani a megnyitást, és be kell tallózni az adott mappában lévő iso-t. Ha megvan, a sajátgépen megjelenik egy új meghajtó, benne a játék virtuális lemezével, ahonnan indulhat a telepítés.
2011. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
van daemon tools-om, hogy tudom levenni a nero társítást. Az előbb rányomta arra, hogy kibontások és egy nagy fájlt akart csinálni az egészből úgy, hogy a többi ott maradt, ezért visszaléptem, pedig sokáig csinálta. Ezek szerint az lett volna a jó?
2011. aug. 20. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az lett volna a jó, sok kis fájl összmérete adja annak az egy fájlnak a méretét, hiszen az az egy darab van sok kicsibe szétdarabolva. Az összeillesztéshez pedig még egyszer annyi helyre van szükség, mint a mappa mérete.


A társításnál szerintem elég a kész fájlra jobb klikkel kattintani, és ott a nero helyett mást választani. Gondolom azt akartad, hogy duplán kattintasz az iso-ra, és akkor elindul a telepítő, vagy hasonló dolog, helyette meg a Nero indult. Ez nem baj, de az iso-t nem ilyen módon kell elindítani, ezért nem is fontos a társítást piszkálni. Hanem csak elindítani a daemon-t, és akkor a kész fájlt betallózni vele.

2011. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sikerüüült!

Nagyon szépen köszönöm :)

2011. aug. 20. 16:59
 8/8 anonim ***** válasza:

a társítást így módosíthatod: jobb klikk, tulajdonságok, a "társítás:" pont mellett katt a "Módosítás..."-ra, és kiválasztod a DaemonToolst.


honnan szedted a programokat? hogy lehet, hogy megvannak, de nem tudod őket használni? meséld el, mert kíváncsi vagyok!

2011. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!