Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell problémás Windows...

Hogyan kell problémás Windows XP-ről 7-re telepíteni?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: -kaptam egy Acer-t, melyen XP van, viszont 70%-ban tele van töredezett fájlokkal; sem az Auslogics Defrag., sem a Diskeeper nem tudja töredezettség-mentesíteni; azonkívül a rejtett fájlokban ráakadtam egy rakás, gyaníthatóan kémprogramra, amelyektől sem az Eset32, sem az Ad-Aware, sem a Spyware Doktor nem tudott megszabadítani. Próbáltam az Uninstall Tool-al törölni, de azonnal újratelepülnek. Most meg épp hogy betölti a Windows-t, de semmit nem lehet megnyítni...

Le szeretném törölni az egész Windows XP-t s átcserélni Windows 7-re, a baj csak az, hogy sohasem csináltam ilyesmit, s hallottam, hogy nem éppen egyszerű... Segítene valaki? Előre is köszönöm!


2011. aug. 21. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Tessék:


[link]


Egyszerű felrakni! Sok szerencsét

2011. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem kel parázni én 15 vok múlt hónapba kaptam egy új gépet ara kelet feltennem a win7 féltem de csak boutolni kel és feltenni de az kőnyű utána meg újra raktam kétszer is az xpt nem kel félni menni fog.
2011. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Parancsolj.

[link]

2011. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még csak annyit: -az XP-t nem kell törölni format-tal? S ha igen, hogyan?
2011. aug. 21. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Mikor már az installálás előtt vagy,megkell adni hogy hova rakja a Windows-t akkor rámész hogy haladó és kiválasztod hogy melyiken volt a Windows és rámész hogy formázás! (5-10 másodperc)

utána amelyiket formáztad arra rákattintasz és tovább vagy nem tudom mit ir!

2011. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tegnap, 13:59 -nek

Sajnos, nem működik startból a dolog, mert egész egyszerűen nálam, a PHOENIX BIOS SETUP-nál nincs olyan, hogy HALADÓ(ADVANCED)...

Csak sorban ennyi: INFO MAIN SECURITY BOOT EXIT

S a BOOT pedig a füle botját se mozdítja, nem tudom a prioritást cserélni, a HARD DRIVE előtti keresztet a CD-ROM elé tenni...

2011. aug. 22. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!