Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok egyszerű zeneszerk...

Ajánlanátok egyszerű zeneszerkesztő programot?

Figyelt kérdés

Egyszer már tettem fel hasonló kérdést, és akkor az FL studiot ajánlották, de mivel amatőr vagyok, nem értek az ilyen komoly programokhoz... Letöltöttem, és most sem értem, pedig tucatnyi tutorialt megnéztem/elolvastam.


Tudnátok mondani olyan programot, amit viszonylag egyszerű használni, de normális zenét lehet vele alkotni?


2011. aug. 21. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
furulya
2011. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
GuitarPro, feltéve ha ismered a kotta és a tab közül vmelyiket, ill. a gitár és a zongora közül vmelyiket.
2011. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már nem azért de normális zenét egyszerűen, azt elfelejtheted...
2011. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Reason
2011. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A zongorát ismerem, az oké. Nem feltétlenül olyan program kell, amivel rögtön slágereket gyárthatok, csak amint normálisan le tudom írni a dallamokat, meg egymásra rakni a szólamokat, meg ilyenek, hogy rögtön hallhassam, amit leírtam.
2011. aug. 22. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor a GuitarPro neked való :)
2011. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!