Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cossacks Europan Wars A...

Cossacks Europan Wars A grafika gondokat, hogy lehet helyre hozni? Nincs rá valamilyen patch?

Figyelt kérdés
Igazából annyi a gondom, hogy a játék működne, csak a grafika bekavar, win 7-em van, össze-vissza kivehetetlen minden, nincs rá valami megoldás? :S Előre is köszönöm! :)
2011. aug. 22. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet létezik rá patch de alapvetően az a baj h öszeakad az ablakkezelővel. a megoldás az h elinditod a játékot mikor már bennvagy a játék menüjében crtl-alt-del el inditasz egy feladatkezelőt kiválasztod a folyamatok fület és kilövöd onnan az explorer.exe-t akkor nem lesz ilyen szines izés az egész. hameg befejezted a játékot mikor kilépsz ugyanugy feladatkezelőbe fájl futtatás explorer.exe és akkor visszajön a tálca meg midnen:)
2011. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyisd meg a játék mappáját mondjuk tcmd-be. Ezután az explorer.exe-t állítsad le. Utána el lehet indítani a játékot, ez elvileg megoldja a szín-problémákat. Miután befejezted a játékot újraindítod az explorer.exe-t. (a tcmd azért fontos hogy továbbra is lássad a fájlokat, persze ez nem kötelező jellegű, máshogy is meg lehet oldani)
2011. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket! :)) Én azt próbáltam ki, hogy egy kötegfáljt hoztam létre és onnan indítottam el a játékot és bevállt! :D:D De nagyon szépen köszönöm, majd így is megpróbálom, hátha akkor nem fagy le néha! :D
2011. aug. 23. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!