Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Stalker Shadow of Chernobyl-...

A Stalker Shadow of Chernobyl-ban mit jelent ez pontosan?

Figyelt kérdés

Pl:egy képződmény"Holdsugár"

Tulajdonságai:Állóképesség +109

Áramütés -10%

Na ha ebből kettőt beteszek akkor az pontosan mire lesz jó.Tehát a játékban az állóképesség az mit is jelent?


2011. aug. 22. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Álloképesség (stamina). Több staminával később fog "elfáradni" a karaktered futás/ugrálás közben.
2011. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az állóképesség egy aránynak tekinthető. Minél több súlyt cipelsz, minél több sugárzás ér, annál jobban csökken az állóképesség. Ha kicsi, akkor nem tudsz olyan sokáig futni, jobban vérzel. Ha növeled az állóképességet akkor értelemszerűen tovább bírsz futni, ugrani, a sérülések sem vesznek le sok életerőt.


De amúgy hihetetlen hogy stalker névvel (ami arra utalhat hogy nagyon vágod a játékot) ennyi alapvető kérdést bírsz feltenni. Ne értsd félre, segítek meg mások is segítenek szívesen (és tettem eddig is), de mindig olyan kérdéseket bírsz feltenni amikre a választ megkapod a játék során. Én is párszor végigjátszottam már a kiadásokat, és el is akadtam néha de sosem merült fel még olyan dolog, ami a játékból ne derült volna ki idővel.

2011. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké.Értem és köszönöm,dee te válaszoltál töbszöris nekem csak azért mert azt írtad hogy alapvető kérdéseket teszek fel?És azért kérdeztem meg mert hülyén fog hangzani,de az ilyen játékoknál amiben elég sok dolgot kell megjegyezni általában úgy működik a memóriám hogy majdnem az egyik szó kiüti a másikat vagy úgy elfelejtem hogy nagyonsokidő után talán rájövök.
2011. aug. 22. 16:16
 4/6 A kérdező kommentje:
És erre hogyan kapnám meg a választ a játékban?Arra gondolok a a mimitérkép ami a képernyő bal-felső sarkában van annak a kis térképnek a jobb-alsó sarkában van egy kis négyzet amiben a számok folyton változnak és azok mit jelentenek?Csak azért mert ezt írtad hogy:"választ megkapod a játék során" és erre hogy kaphatnám meg a választ.
2011. aug. 22. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


A körülötted, környezetedben lévő (látó- és észlelési határon belül) embereket mutatja a szám. Ezt konkrétan a játék elején ki lehet deríteni. Amikor lent vagy a kereskedőnél, talán csak 1-et mutat, mert ő van a közeledben. Amikor felmész a faluba meg vagy 13-at, mert annyi ember tartózkodik ott. De ha csak mész a sötétben, vagy valahol a terepen, minden egyes személy felbukkanásokkal pittyen egyet és megnő a szám 1-el, onnan tudod hogy a környezetedben van(nak) valaki(k). Vagy ha elindulsz az első küldetéshez és elhagyod a falut, látod hogy lecsökken 0-ra a szám, majd amikor találkozol a négy npc-vel, akkor 4-re ugrik a szám, stb és így ki is derül hogy mire valók a számok ott.

2011. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2011. aug. 22. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!