Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek a STALKER Shadows...

Szerintetek a STALKER Shadows of Chernobyl-t vagy a STALKER Clear Sky vegyem meg? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én igazából még nem nagyon halottam a STALKER-ről és nem is játszottam még vele. Kérlek kicsit meséljetek róla, hogy miről szól mit kell benne csinálni és melyiket vegyem meg? Én talán úgy gondolom, hogy a sahdows of chernobyl-t kéne először, mert nem tudom, hogy mi a történet vagy a clear sky az pedig abban jobb, hogy jobban fejlesztve van. Kérlek segítsetek.
2010. máj. 1. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

egyértelműen a Shadow of Chernobyl-t vedd meg először, már a történet miatt se lenne jó fordítva.


Szerintem előbb szedd le torrentről, és próbáld ki, ha tetszik, akkor vedd meg. Van akinek nem jön be, ezért ne fizess feleslegesen.

2010. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!