Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3d lejátszó programot, tutdna...

3d lejátszó programot, tutdna ajánlani valaki? (nem googleal nem találok. )

Figyelt kérdés

Olyan 3d lejátszó program kéne, ami rendesen lejátszik egy mkv kiterjesztésű 3d-s filmet. BS player lejátssza két külön képpel, a windows media palyer csak hangot ad... a winamp kifagyott tőle, valami synchte player (ami állítóalg 3d lejátszó...) nem tudta lejátszani. Próbáltam Realplayert szintén két képet láttam és nem mellesleg lassabb is volt...

A két kép ugyanolyan színű tehát nem red-cian, hanem szines-szines, ha megtudjátok mondani, hogy hogyan tudnám egybe varázsolni a két képet nekem úgyis jó!


2011. aug. 22. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Próbálkozz ezekkel még, mind jobb lejátszó mint amiket említettél:

Media Player Classic: Homecinema

KMPlayer

VLC Player

2011. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A VLC player verhetetlen. Ingyenes, teljesen egyszerű a kezelőfelülete és a kinézete is. De brutális hogy mennyi mindent tud.
2011. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem képminőségben a Media Player Classic: Home Cinema viszi a pálmát rég óta. A KMPlayer is hasonlóan szép képet ad, de nem használja a VobSub-ot feliratozáshoz, amit hiányolok - és kinézetre is túl csicsás. Nálam az MPCHC marad tehát az etalon. :)
2011. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Letöltöttem mind hármat, a hang némelyikben egész szépen szól, csak még mindig két képet látok :/, vagy csak én nem találom a megfelelő beállítást?
2011. aug. 22. 19:51
 5/13 Pj0tr ***** válasza:
74%
Hogy érted a két képet? Egymásra vetítve, vagy egymás mellett?
2011. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha külön megvan a jobb és a bal kép akkor az NVIDIA 3D Vision Video Player megtudja nyitni. Ha két kép egymás mellett van akkor nemtudom talán valahogy beállíthatod de nem biztos :S
2011. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos két kép egymás mellett :S
2011. aug. 24. 21:40
 8/13 Pj0tr ***** válasza:

Ha egymás mellett van, akkor szerintem speciális lejátszó eszköz kell hozzá, megfelelő vászonnal és polarizált szemüveggel.

Milyen formátuma van? Milyen a kodek? Az mkv nem jelent semmit. Az csak egy konténerfájl és bármi lehet benne.

2011. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti válaszoló vagyok.YouTube-on meglehet oldani ha a két kép egymás mellet van, úgyhogy biztos van hozzá egy program.Ha nem megy sehogy, szerintem egy programmal szed ketté,bár ezt csak a legvégső esetben!!
2011. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Format: Matroska

Codec: MPEG-4 AVC

Codec/Info: MPEG4 ISO advanced profile

Codec: DTS (ez már audio)

2011. aug. 25. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!