Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet feliratot filmre...

Hogy lehet feliratot filmre tenni? Milyen programmal?

Figyelt kérdés

Ha lehet részletest leírást kérek, mert abszolút nem értek az ilyenekhez...

Szedtem le egy filmet de csak hangot játszik le.. nekem real playerem van.


2011. aug. 23. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy tölts le egy komolyabb videó vágó programot. Pl. Vegas pro, adobe after effect stb. persze attól függ van-e pénzed rá, de ezeknek sztem van próbaverziója. Remélem sdegítettem! ;)
2011. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondtak nekem oylat h rá kell húzni az elindított filmre a szövegfájlt. ( Leszedtem hozzá a média playert és igy már működik) Rátedtem de azt irja "Cannot render t o file" nem tudja rátenni.
2011. aug. 23. 13:16
 3/5 A kérdező kommentje:
az gond lehet h felirat jegyzettömbbe van.. mibe tegyem át?
2011. aug. 23. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell vágó program. Avisynth ami neked kell. Nézz utána... sok sikert!
2011. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kuktaberci ***** válasza:
ha megvan a feliratod, ha jól értem. Szedd le a media player classic -homecinema -t (mpchc) abban inditsd el a filmet, általában mindennel megbírkózik. Ha még ez is cannot render the file-t ír, akkor nincs rendesen letöltve a film. A file menü - load subtitle - alatt tudod betölteni a feliratot, miközbe a film már megy.
2011. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!