Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltettem windows server 2008...

Feltettem windows server 2008 és Ubuntu 11-est. Wget-el szeretném letölteni a filokat, ez működik csak nem tudom, hoygan tudnám időzíteni, hogy adott időpontban induljon el (13:30-kor) cron az ubuntuban és a win-ben az at parancsal nekem nem működik?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem egy redhat linuxot arra pedig egy apache szervert amire csináltam egy egyszerű weblapot.

Ha valaki letudná írni hogyan tudnám megoldani az nagyon jó lenne?!

Ha valaki tud mást amivel letudom tölteni és az időt is kijelzi valamint mikor kezdte, fejezte be?


2011. aug. 23. 14:59
 1/1 A kérdező kommentje:

Én a windows-ban a task scheduler-el időzítettem, és az Ubuntuban is feltelepítettem a scheduled task-ot és abban időzítettem a wget-et, nekem ezzel működött.

-o kapcsolóval és utána megadod (pl: otuput.txt) megadja mikor kezdte el és fejezte be.

2011. szept. 20. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!