Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu Linux VS Windows 7....

Ubuntu Linux VS Windows 7. Melyik győz?

Figyelt kérdés
Én linux-os vagyok. Amelyik a több szavazást kapja győz!
2011. okt. 26. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ennek a kérdésnek sok értelme nincs.

Ízlések és pofonok, valamint felhasználási igények.

2011. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 P.O.C. ***** válasza:
19%
Egyértelműen a Windows 7. A Linux időmilliomos kockáknak való.
2011. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

P.O.C--->ja,biztos


Amúgy attól függ miben, ezt csak így nem tudod eldönteni. Ha játékokban, akkor simán win7 ha pl. sokoldalúságban, akkor ubuntu.

2011. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 mate0117 ***** válasza:

melyik a jobb a sajt vagy a Porsche?

na ez kb ugyan olyan kérdés.....

-.-

2011. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A sajt jobb, mert az olcsó! :D
2011. okt. 26. 18:40
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha nem játszol, és nem kellenek neked Windows-specifikus programok, akkor Ubuntu. Különben meg a hetes.
2011. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem mit hasonlítgatják az emberek állandóan össze a Linux-ot és a Windows-t.Mind a 2 nagyon jó operációs rendszer és mind a 2 kitünő otthoni felhasználásra.

De ha tényleg össze kell hasonlítani akkor ezt lehet mondani hogy a Linux minden tekintetben jobb mint a Windows hangsúlyozom,otthoni felhasználásra.Egyetlen tekintetben rosszabb,az eszköz kompatibilitásban.

Mondjuk ezen a téren is okoz meglepetést a Linux,például olyan eszközök is működnek amiket már Windows7-en Vistán de talán már XP-n is el lehet felejteni mert nincs hozzá az adott WIndows-al kompatibilis illesztő program,de összességét tekintve azért alul van ezen a téren a Linux.


És most ezt így általánosságban mondom a Linux-ról nem kifejezetten az Ubuntu-ról.Egyébként a Linux-ok között is van eltérés van amelyik ebben jobb,van amelyik abban.

Nem csak Ubuntu létezik,itt egy oldal ahol szerintem minden létező Linux disztró megtalálható:


[link]


A jobb oldalon van top100 lista a Linuxokról amit a felhasználók alakítanak szavazásokkal.Amelyikre többen szavaznak az van elöl és mellettük egy piros vagy zöld nyíl jelzi hogy a helyzetük javul vagy romlik.

2011. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
+1 a linuxnak, ha már verseny :) De tényleg semmi értelme.
2011. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
74%

Linux -> mert linux felhasználó vagyok

-> mert a Wine viszi a kontersztrájk egyhatot, és nekem ennyi winfos specifikus program épp elég.

2012. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
41%

linux ingyenes a win7 jobban ki dolgozot és szebb!

de ha ugy nézük a linux jobban megéri és jo hacsak játcani akkarsz akkor xp. de a linuxban az a jo hogy szabadon alakithatod. a win7 nagyon sok felesleges dolog van rajtaamit sose használnák.

én ezér alakitanák át egy linuxos op.rendszert a magam izlésem szerint. Vagy is a gyöztes a szememben a LINUX!!!!!

2012. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!