Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudom átkonvertálni a...

Mivel tudom átkonvertálni a kockás DX50-es filmeket?

Figyelt kérdés

Avi-ba akarnám. Olyan program kellene, ha kockás a dx50-es film, konvertálás után ne legyen benne kocka. Mindegy, ha nem tükörtiszta a kép, de a kockák ne legyenek benne.


És ne x264-esbe, mert azt a gépem nem bírja, az asztali dvd lejátszó meg nem játsza le.


2011. aug. 23. 19:01
 1/7 kuktaberci ***** válasza:
mi az isten az a "kockás?"
2011. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ami a DX50-es filmeken szokott lenni. Rossz képminőség. Ilyen: [link]
2011. aug. 23. 23:14
 3/7 kuktaberci ***** válasza:

szerintem te arra gondolsz hogy, (milyen videokarid van?)

pixeles a film. De az azért van mert nincs hardveres élsimitás a videokaridban. (mert egy gyengusz sz*r szegény pl.) Ezen semmi sem fog igazából változtatni.

Konvertáláshoz használj ingyenes formatfactory-t. Profilt saját magad állitsd be, mert nem mindegyik "avi"-val küzd meg a dvd lejátszó sem.

2011. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És a wmv3 codec-es filmek? Azoknál mégrosszabb a képminőség.

Pláne, ha 320x240-es a film felbontása.


Pixeles a film, de ez szerintem a kódec hibája, mert a dx50, wmv3 kódolású filmek mind pixelesek.


Egyébként köszi. Kipróbálom a programot.

2011. aug. 23. 23:28
 5/7 kuktaberci ***** válasza:

ilyen kicsi felbontásu filmnél pláne ne csodálkozz.

nézz meg egy hd- vagy blue ray-t bár úgyse tudod a videokarid miatt, és nem látsz pixel-t mert kitölti a képernyőt.

2011. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nagyobb felbontásba kell konvertálni a filmet. Pl: 890 kb/s-ról vagy 2300 kb/s-re.
2011. aug. 24. 03:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagy a frissítési sebességet 30 fps re.
2011. aug. 24. 04:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!