Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kékhalál gondok, segítesz? SOS

Kékhalál gondok, segítesz? SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az lenne a gondom, hogy: pár hete megvettem a Battlefield:Bad Company 2 nevű játékszoftvert.Játék közben néha kékhalállal kidobott,lefagyott. Sőt, sajnos a telepítése után szinte az összes többi játékom is ezt csinálta :( Rájöttem az adatokból-internetről, hogy egy illesztőprogrammal van a gond,(ami a Bad Company 2 telepítésekor került fel a számítógépre) ma pedig konkrétan rájöttem, melyik az.

[link]

Ezen az oldalon azt írják: "ha nemrég telepített programra utal töröljük le vagy telepítsük újra"

Na ez megtörtént, letöröltem a Bad Company-t, sajnos ugyan ott tartok. A többi játékom ugyan úgy be kékhalálozik, arra a bizonyos sys fájlra hivatkozva.Szóval még mindig rajtavan a gépen a kis pofátlan.

Most mit tegyek? Hogyan törölhetek le a gépről sys fájlt? És ha azt az 1-et kitörlöm okoz valami károsodást?

Kérlek segítsetek, nagyon szeretnék már végre úgy játszani hogy nem kapok kékhalált 30 percente :S

A válaszokat előre is köszönöm szépen! :) (zöld kéz megy természetesen)


2011. aug. 23. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Futass le egy memtestet. [link]

Ki írhatod cd-re az iso fájlt. Pár óra hagyd bent.

2011. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fényképezd le a kékhalált (ügyesen, hogy olvasható legyen), és mutasd itt meg pls. Kék halál és kék halál közt van különbség, rá lehet keresni, hogy a tied melyik, az alapján van esély kijavítani.
2011. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rendben, egy pillanat és meglesz, elkezdek játszani, 20p alatt tuti bejön :D


Amennyit megjegyeztem még a tegnapiból:


IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL ezt írta ki felül

nv4 mini. sys ezt is kiírta alatta,gondolom ez a rossz illesztő.

2011. aug. 24. 11:31
 5/8 A kérdező kommentje:

Illetve itt van a kód is:


***STOP:0x0000000A (0x0000BF31,0x0000001c,0x0000001,0x80502CD6)

2011. aug. 24. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy fotót az egészről nem tudnál felrakni valahova? Ha előttem van, akkor tudom, hogy melyik részére kell rákeresni, de fejből nem. Rég láttam kékhalált élőben :)
2011. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

A probléma, hogy egy kernelfolyamat vagy driver olyan memóriaterületet próbál elérni, amihez nincs jogosultsága, vagy egy IRQL (interrupt request level) túl magas. Minden kernelfolyamat csak olyan másik folyamathoz férhet hozzá, aminek az IRQL-je azonos vagy kisebb, mint az övé. Talán a leggyakoribb hibaüzenet, és az a szép benne, hogy jóformán bármi okozhatja.

Ha az utóbbi időben került új hardver a gépbe, azt vegyük ki, és az illesztőprogramját is távolítsuk el. Ha nem volt ilyen, akkor először is telepítsük újra az operációs rendszert, a hiba leggyakrabban szoftveres. Ha ez nem segít, akkor jöhetnek a diagnosztikai programok, kezdjük a memóriával.

Nem olvastad el a linket.

2011. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!