Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan 3D-s tervezőprog...

Létezik olyan 3D-s tervezőprogram amivel meg lehet tervezni pl:egy autót de úgy hogy az összes fogaskereket áttételt én tervezzem meg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Autodesk Maya

Autodesk Autocad

Autodesk 3Ds Max

2011. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Solidworks.

Ha megtanulod kezelni, csodákra képes...

G.

2011. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) egy nehezebb kérdés :honnan tölthetők le ingyenessen?
2011. aug. 24. 11:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Torrent.

Thepiratebay-t javaslom.

Remélem:

-tudsz torrentezni

-beszélsz (kicsit) angolul, mert angol programok...

G.

2011. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen úgy 40 %-ra tudok angolul
2011. aug. 24. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
SolidWorks jó erre, bár olyat még nem láttam, hogy egy autót egy ember tervez meg. Csak a motor megtervezéséhez egy csomó mérnök kell :)
2013. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sajo válasza:

Gépészeti területen csak parametrikus tervezőprogramot szabad használni mint a Creo ( proEngineer), SolidWorks, Solid Edge...

S ha mozgó részeket is tartalmaz, akkor olyan verziót aminek szimulációs (virtuális mozgást létrehozó) modulja is van.

Ezekkel a programokkal a szerkesztés során a változtatások könnyen megvalósíthatóak; a paraméterek értékmódosításával.

A Solid Edge legújabb verziói un szinkronmodellezési lehetőséggel is rendelkeznek, ami különösen jó módosításokhoz.

Egy időben használtam az AutoCad 2000 programot és azzal könnyebb volt egy alkatrészt újra szerkeszteni mint módosítani! Az nem volt parametrikus.

2017. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!