Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a simson s51 re elöre...

Ha a simson s51 re elöre nagyobb fogaskereket tennék mennyivel lenne gyorsabb kb?

Figyelt kérdés
többet enne ?? és nehezebben indulna kicsit?? most kb 65 el bír menni ..nem akarok száguldozni csak néha ZÁRT PÁLYÁS versenyek vannak..más sebesség tuning is jöhet ha olcsón meg lehet csinálni de inkább ez a fogaskerék érdekelne..köszönöm..
2011. szept. 4. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
sokkal gyorsabb lenne,viszont kicsit lustábban gyorsulna
2011. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gyorsabb, mert nem bírná leforgatni, de legalább szarul gyorsulna.
2011. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mennyi az a sok 10-20km/h több kevesebb??
2011. szept. 4. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt még anno én is megkérdeztem, itt leírtak nagyon sok mindent:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__201..

2011. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 OnlyBmw válasza:
az hülyeség hogy nem menne gyorsabban, mert 5-10-15 el gyorsabban menne, de nem gyorsulna úgy, fogyasztás is megnő egy kicsit. igaz nem olyan olcsó, de én inkább a nagyobb henger, karbi átalakítás, ömlők polírozása, ezeket csinálnám.
2012. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyorsabb lenne. Régebben egy S51N-est hajtottam(most is megvan), na mondanom se kell, gyári állapotban 40-ig is alig bírta felvánszorogni magát. Megfurattam, harmadik túlméretes dugó bele, hengeren kipufogó nyílás felreszelve, átömlők, szívócsonk kipolírozva, előre 17-es fogaskerék, főtengely csapágy csere, a többi maradt a gyári(kipufogó is). A vége GPS-sel mérve 93km/h volt. 70-75-ös tempót kényelmesen lehetett tartani vele, és akkor még volt benn tartalék erő bőven. A benzinbe kicsivel több olajat kevertem. Ha jól emlékszem ennyit trükköztem csak vele. Fogyasztása 4l/100km alakult.
2013. jan. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!