Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan vírus irtó ami?

Létezik olyan vírus irtó ami?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem új vírus írtóra, ezért szeretnék letölteni egy vírusirtót ami teljes verzió, és nem jár le. Vagy ha nincs ilyen akkor skára jár le. Tud valaki ilyet?
2011. aug. 25. 00:05
 1/6 Silber ***** válasza:

Nézd. Több alternatíva van:

1.: Szerzel egy ingyenes vírusirtó-programot. Ilyen pl. az AVG, vagy az Avast (inkább az utóbbi).

2.: Szerzel fizetőset, és lecrackeled. NOD32, Kaspersky, Norton, stb stb.


Én személy szerint NOD-párti vagyok, megfelelő beállítások mellett évek óta semmiféle problémám nem akadt vele.

2011. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyet nem tudok, de elmondom én, hogy csinálom.


F-secure Internet Security-t használok. Letöltöm, feltelepítem. 1 hónapig használhatom ingyen, és teljes verziós. Mielőtt lejár, uninstall, törlöm a bejegyzéseket a regeditből, és újra telepítem. Ha megvenném, az durván 1000 Ft-ra jönne ki havonta. Nekem viszont ennyi kis macerát megér, hogy havonta megtakarítsak egy ezrest. Amit megtakarítok, az olyan, mintha megkeresném azt a pénzt. Bárkinek bármikor megcsinálnám ezt a kis uninstall/install dolgot akár a feléért is. :D


Évek óta így használom, és az F-secure szerintem benne van a legjobb vírusírtók közt.

2011. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
F-secure-ban crackeltet még nem láttam. Ez a cég odafigyel arra, hogy crackelt verziót nem frissít. A többi, szintén nagyon jó cég hagyja magát meglopni. Én úgy vagyok vele, hogy nem bízom olyan cégekre a gépem védelmét, akik még a saját szoftverüket sem tudják megvédeni.
2011. aug. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha crackelt vírusirtót használsz, jó nagy hülyének kiáltunk ki, előre szólok. Rengeteg veszélye van, hadd ne ecseteljem, nincs kedvem ilyen későn előadást tartani róla, miért kell legális vírusirtót használni.


Ha eredeti a windowsod: Microsoft Security Essentials

Ha nem: Avast Free (regelni kell, de ingyenes, egy évig lehet vele használni, aztán újra ingyenes reg...), AVG Free vagy Avira free, amiket merek ajánlani, mert az ingyenesek között ezek a legjobbak. A géped erősségétől függ, melyik kell rá.


Ha mindenáron ragaszkodsz a Nodhoz, használd ingyenes kóddal - chip és pc world magazinban van hozzá minden hónapban, de az sg.hu fórum nod32 topicjába is felkerül rendszeresen. Persze, ez havonta pár perc kényelmetlenséggel jár, de, ha vállalod ezt az ingyenességért és legális használatért cserébe, akkor megéri. Ha viszont már újságkód, és van egy jó erős vasad alá, akkor ajánlom a Kasperskyt - csak erős gépre, mert nagyon fogja, viszont hatékony.


Akármelyiket is választod, mindnek vannak hibái és előnyei, és mindegyik után fog találni valamit a másik, amit az előző nem vett észre.

Ajánlom feltenni bármelyik mellé a Malwarebytes Anti Malwaret - kikapcsolt valós idejű védelemmel értelemszerűen -, időnkét megéri átnézetni vele a rendszert.

2011. aug. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

*****

Ebben az a cucc is benne van, ami folyamatosan szedi a licenseket.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

AVG, avast, Microsoft Security Essentials, Avira

Crackelt vírusirtót TILOS használni, egyrészt letiltják a serial számokat, másrészt meg gyengébb a védőrendszere, így beengedi a vírusokat.

2011. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!