Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen karaktered van? (wow)

Milyen karaktered van? (wow)

Figyelt kérdés

Én mindig is utáltam a wow-ot, de barátom addig nyaggatott, míg ki nem próbáltam:D

Nem is olyan vacak mint gondoltam:)

Én lány blood elf vagyok, hunter:)

Nem vagyok kocka nyugi:D csak érdekel:)


2011. aug. 25. 23:25
 1/9 anonim válasza:
Én még nagyon régen játszottam vele vmennyit. Akkor valami rohadó csontvázzal voltam. De én inkább a való életben élek mint a viztuális életben.
2011. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én lány blood elf vagyok, hunter:)

Nem vagyok kocka nyugi:D csak érdekel:)


Ez rímelt te tökarc :D


Nekem az első komoly karakterem Human Warrior volt, de volt Belf Paladinom és Orc Death Knightom is.

De már rég abbahagytam a wowot.

Ha csak az agyad nem gépként működik és valóban élvezed a napi küldetéseket, akkor egy idő után már csak a társaságért jársz fel, az pedig ha szétesik, már unalmas az egész. Velem így volt.

2011. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Évekkel ezelőtt, Arathor EU szerveren volt egy 80-as szintű Dwarf Dk-m, egy szintén 80-as Human paladinom és egy Night elf druidom.
2011. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem élek semmiféle álomvilágban:)

Heti szinten max. 6-7 órát játszom, kivéve múlt hétvégén mert a barátom nagyon játszani akart:D

De mindegy legalább már 76os szinten vagyok:D

Nem mindig van amúgy hozzá kedvem, sokszor inkább feldobom, hogy menjünk el kajálni v vmi:)

De néha olyan jó vadászni:)

Csak az idegesít, hogy még mindig 40es lvl íjam van és nem találok újat:D

Na ugye h nem vagyok kocka:D

2011. aug. 25. 23:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj az AH-ba és vegyél valami szart aranyért, még az is jobb :D
2011. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nincs, csak 80tól felfele....na mindegy már nem kell sokat várnom:D
2011. aug. 25. 23:42
 7/9 anonim ***** válasza:
esetleg gun vagy crossbow? :D nem kell csak íjjal lövöldözni
2011. aug. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Áá azt már próbáltam, de a bumm-bumm engem idegesít:D meg különben is nekem az íj adja a stílust:D
2011. aug. 26. 02:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első komolyabb karakterem egy Dwarf Hunter volt illetve egy Night Elf Druid
2011. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!