Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc karaktered a...

Ki a kedvenc karaktered a 'skins'-ből? (mindegy melyik generáció)

Figyelt kérdés
nekem Effffffffffffffffyyyyyyyyyy<3333333
2011. jún. 8. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első generációból Sid, Cassie és Maxxie a kevdvencem, de leginkább Sid. A második generációból pedig Freddie.
2011. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát Effy érdekes, de az életben asszem őt vágnák fejbe előbb egy kővel... xD Az első szériában viszont még jó karakter volt, amíg nem nyitotta ki a száját. :D

Maxxie viszont a legjobb szerintem. :D

De talán a kedvenc Cassie.

2011. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1: Sid

2: JJ, Emily

3: Franky

2011. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Effy

Cassie

Chris

2011. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

az elsőből Sidet imádtam, sokkal szimpatikusabb karakter, mint az agyonsztárolt Tony. Christ is megsirattam azért :'(

A másodikból JJ és az Emily-Naomi szál is elég tuti...

De Cookot meg tudnám verni, annyira idegesített :D

2011. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja,cook mindig mindent elcsesz,de azért így visszagondolva szerethető karakter,de akkor miközbe néztem annyira irritált,h nem igaz:D
2011. aug. 12. 23:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Effy szerintem egy kis k'rva volt, aki csak sodródott az árral és azt tette, amit épp súgott neki az ösztöne, annyira bele volt süppedve az önsajnálatába, hogy nem volt tekintettel senkire. Én pont, hogy Cookot bírtam sokkal jobban a második generációból, belőle is csak annyit láttunk eleinte, hogy egy önző f'sz, de aztán kapott mélységet a karaktere bőven, és a személyes kedvencemmé vált.

Első generációból Sid és Cassie volt a legjobb, külön-külön és párként is, csak azt sajnálom, hogy végül nem tudtak együtt maradni.

2016. szept. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy bocs, hogy megbolygattam egy 5 éves topicot.:D
2016. szept. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!