Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb anti trójai...

Melyik a legjobb anti trójai program?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálam az avast szokott rendszeresen trójait fogni.

Van még Spybotom is,de avast mellett ritkán talál bármit is.

2009. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem volt a gépen avas a gépen de most NOD32 van. De egyik sem jó de a NOD32 az jóbb.
2009. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam, a Nod-32 mellett, a Spyware Terminátor, és az Outpot Firewall Pro,(tűzfal) még soha semmit nem engedett be. (több mint 3 éve!)

Igaz, ezeken a weboldalakon is, 3-5 percenként támadást, és behatolási kísérletet észlel, de automatikusan érezhető géplassulás nélkül blokkolja is őket. (sőt naplózza a támadás típusát és IP címét is)

2009. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha itt észlel folyton támadást,akkor a gépeden van vmi baci.


Amúgy mindenki másra esküszik.Vírusirtóknál is kialakul a márkafüggőség.

2009. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

19:35! Javaslom, hogy rróbaképpen,

tedd fel a gépedre az Outpos Firewall Pro magyar verziót. A [link] oldalról letölthető (a teljes verzió használata ingyenes 30napig). A beállításokban állítsd be a Tűzfal >Támadásészlelés pontban a maximális szintet, és gyere újból ezekre az oldalakra. Nagyon meg fogsz lepődni!

2009. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a legérzékenyebbre állítod,akkor persze,hogy pampog mindenért.


Én ha a Comodomat a legérzékenyebbre rakom(raknám),akkor szinte még arra is rákérdez,hogy tényleg én akarom-e arrébb húzni az ikont az asztalon.


Léteznek crackerek is a világon,de elvből nem használok olyan fizetős szoftvert,amiből van ugyanolyan(hasonló,sokszor jobb),mint a fizetős.(Ez alól kivétel a windows,amitől sajnos nem tudok már elszakadni olyan könnyen.)Nem azért,mert nem akarom "ellopni" a fizetős programot,hanem hogy az ingyenes projektet támogassam.

2009. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Spyware Terminator

Én ezt a programot használom.Nálunk itthon 2 gép van.Apám nem volt itthon és mikor megakartam nézni egy dolgot a gépen nagyon be volt lassulva meg lefagyott.Feltettem a spyware terminatort 22 Trójai vírust talált és mindet kiírtotta.Utána végigfuttattam megint vírusírtást hogy mindet kiitörölte-e.Szoval ez a legjobb.Volt nekem is NOD32-től kezdve a Norton-ig mindenféle vírusítóm mindegyiknél sokszor lefagyott a gépem.A NOD32 is egy csomó vírust nem tudott kiírtani és annyira lefagyott a gépem hogy ujra kellett telepítenem.Amióta a Spyware-t használom soha nem fagyott le a gépem mindenféle vírust és kémprogramot kiírtott.

2009. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A spyware terminátor elsősorban kémgyilkos,csak akkor jó a hagyományos vírusok ellen,ha integrálod bele a clamvin antivírust,aminél viszont van jobb,még az ingyenesek közt is.
2009. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!