Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wifi lehallgató program?

Wifi lehallgató program?

Figyelt kérdés
Nem crack-re gondolok,törni már tudok.Azt szeretném megnézni,lehallgatni,hogy a hálózatot használó másik ember épp mit néz a neten,stb.Kerestem google-ban,de semmit sem találtam.
2011. aug. 27. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig ha törni tudsz, akkor csak annyi a dolgod, hogy írsz egy programférget (csúnya dolog) amit a routeren keresztül átdobsz a gépére.

Aztán már élőben nézheted azt, amit ő!

G.

2011. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D

igazából csak annyit akarnék,hogy mint a proxy szerók is kiirják hogy mit néz a kliens,na olyat.Pl éppen google.hu-ról tölt adatot,mit keres ott,stb.

2011. aug. 27. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :D Ha megtudsz valamit engem is avass be :D és wpa2-t is tudsz törni? :O én csak wep-et :D:D
2011. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Airodump-ng vel fájlba gyűjtöd az adatot mint a törésnél. Aztán a fájlt megnyitod a wiresharkkal . Még akár a filmet, képet is látod amit kapott. A titkosított (https) oldalakat nem tudod megnéni. Ám ne tedd,mert illegális ez a cselekmény.
2012. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszi :D
2012. jún. 2. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!