Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nod32-es vírus írtóm van és...

Nod32-es vírus írtóm van és tudnál nekem adni kódokat? Mert a nod332-es izé letiltotta azt összes ilyen kódokkal teli oldalt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 22:47
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
* nod32
2011. aug. 27. 22:48
 2/24 anonim ***** válasza:
Tört vírusírtót sosem szabad használni. Így többet ártasz, mint használsz! Töröld le gyorsan és vegyél eredetit.
2011. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nod32, ez pont amúgy is az a program, amit én a helyedben messze elkerülnék. A legtöbb vírusirtóból (szerintem még a Nod -ból is) van ingyenes változat, miért nem olyat használsz, minthogy a mostani feltörésével kínlódsz?
2011. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Töltsd le az AVG-t! magyar, eredeti, teljes, ingyenesen, számtalan funkcióval. veri a nodot is szerintem!
2011. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hajjaj! Az előző jól mondja. AZ AVG verhetetlen, csak keress rá: AVG Free 2011 (a hivatalos oldaláról szedd le!).
2011. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha nem vetted meg a licenszét és törtet használtál, akkor már tele lehet trójaival a géped. A Sicontact (ESET-NOD gyártója) folyamatosan letiltja a kinai és más törtet frissitő szervereket. Töröd és tegyél fel ingyeneset.
2011. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Vagy fogd meg a gépház oldalát, hajlítsd meg, és szereld egy hosszú bot végére. Voila, máris van egy ásód! Nagyobb coolerekből akár gereblyét is fabrikálhatsz, a monitort pedig fújd le ezüstnitráttal, majd gyantával, és kész is a tükör!
2011. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Jenci ***** válasza:

Én tört NOD-ot használok és még sincs tele a gép semmivel.Az emberi hülyeség ellen amúgy sincs 100%-os védelem.Ha nem vagy észnél,akkor nincs az a vírusírtó,amelyik kisegít a bajból.

Amúgy meg ha NOD-ot szeretnél használni,akkor vagy leszedel hozzá egy fix-et és nem kell kódokkal bajlódni,vagy havonta letöltöd a hivatalos oldaláról az 1 hónapig használható verziót.

2011. aug. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Gondold el logikusan, hogy olyan vírusirtót akarsz használni vírusok ellen, amit valakik már kvázi egy "vírussal" törtek fel :) Kész ellentmondás :)
2011. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ellentmondás, idióta feltételezésből adódóan. A crack nem vírus.
2011. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!