Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony dcr-dvd106E típusú...

Sony dcr-dvd106E típusú kamerához hol találok windows 7-zel kompatibilis hardvert?

Figyelt kérdés
Van egy sony dcr-dvd106E típusú kamerám és amióta windows 7-re váltottam xp-ről azóta nem éppen problémamentes a vidik felrakása gépre a dvd-ről. Felrakja a vidiket de mindig egy pár darab lejátszhatatlan. Aztán ha megint nekifutok a felrakásnak de most csak a hibás vidiket akarom felrakni akkor megint egy párat felrak rendesen párral még mindig nem tudok mit kezdeni. Ezt addig játszom amíg mind1ik vidi jó nem lesz. De ez így nem kimondottan megoldás, mert nagyon időigényes. Biztos nem a gépben rossz az olvasóm mert több olvasóval próbáltam. A dvd amire rögzít megint csak nem lehet rossz, mert azt is próbáltam, vettem egy zsír újat. A kamera írója szintén kizárva mert különben akkor eleve a dvd-re rosszul írná és nem tudnám többszöri próbálkozásra előcsalni a vidiket. Szóval csak a progi/hardver lehet a bűnös. Köszönöm a válaszokat előre is!!!
2011. aug. 27. 23:59
 1/4 Jenci ***** válasza:

Ennek így nem sok értelmét látom.A kamera dvd-re ír.Ebből kifolyólag teljesen mindegy,milyen rendszer van a gépen.A lemezt cserélted,próbáltad másik íróba és akkor is ez a helyzet.Csak többszöri próbálkozásra sikerül.Személy szerint én a kamerára tippelnék.Ott kell keresni valamit.Megírni megírja a lemezt,de hallottam már asztali írók esetében is az elhasználódás jelenségéről.Néha belerondít a lemezbe és ezért olyan nyögvenyelős a dolog.Lehet már az optika gyengélkedik az író részben.


Ez csak egy tipp,de azért gondold végig.

2011. aug. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a kamera dvd-re ír, de kell egy progi hozzá a gépre, mert különben simán a windows üres lemezként érzékeli és csak a progival látom a vidiket és a progival tudom windows számára is láthatóvá tenni... (csak a szokásos sony bonyolítás:D) de ebben a programban amikor behozzom akkor látok minden vidit tökéletesen, csak a konvertálás után nem... és ha a rosszakat újrakonvertálom akkor lesz jó megint egy pár... aztán megint újrakonvertálom a rosszakat és ezt addig játszom amíg jó nem lesz az összes... és ez a program nem kompatibilis a win 7-tel sztem... de ha az író gyengélkedne akkor eleve rosszul kerülne a lemezre... ha pedig rosszul kerül rá akkor gépen sehogyse tudom elővarázsolni mert rosszul van eleve megírva...
2011. aug. 28. 02:33
 3/4 Jenci ***** válasza:
Értem,akkor szerintem tedd vissza az xp-t,vagy még megpróbálhatsz segítséget kérni a Sony.hu oldalon.Ott van olyan,hogy "Segítségnyújtás".Nekem is segítettek.
2011. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a tippet! megpróbálom...
2011. aug. 29. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!