Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal készítetek...

Milyen programmal készítetek youtube-ra videót? Pl. Zenét feliratozni stb. (A Windows Movie maker és a Sony vegas kivételével! )

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 09:02
 1/8 anonim válasza:
Rengeteg hasznos program van video készítésre! Pl nero-nak i van videokészítője de beírod googlbe h video maker kiköp 100000000000000-ót
2009. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is tudom, köszi. Csak azt reméltem, hogy írtok egy pár programot, amit ti is használtok, és nem csak úgy "bele kell ugranom"
2009. okt. 19. 06:58
 3/8 anonim válasza:
Ulead Video studio ...de nemtom h a Movie Marker miért nem jó?
2009. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is használom a Ulead Video Studio-t. Nem annyira profi, mint mondjuk a Pinacle vagy az Adobe Movie Maker, de családi videók összevágására tökéletesen alkalmas.


A Win Movie Maker nekem sem jött be. Nekem örökösen elszáll, nem tud exportálni stb stb.

2009. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én a Ciberlink Power director 7.0 videó és képszerkesztőt használom!Több 1000 effekt van hozzá!Én erre esküszöm!A Youtube-re is egyből feltölti a videót ha akarod a legjobb minőségben!Probáld ki!!!Én sok mindent kiprobáltam már,de ennek a nyomába semmi nem ér!!!!!!!
2009. okt. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
01:45: Le is szedem kipróbálom én is.
2009. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket! Ki fogom próbálni mindet :)
2009. okt. 22. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:
pedig Sony vegas naon jó progi : P lézerkardozhatsz stb xd nekem se jött belegelsőnek de naon jó progi, de ha nemkell akk énis csak Ulead VideoStudio 11.5öt ajánlom
2009. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!