Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Karafun v1.20-at...

Letöltöttem a Karafun v1.20-at, feltelepítettem de edit-et nem rakott ki a program mellé. Hol tudok akkor saját karaokékat csinálni?

Figyelt kérdés
Meg se tudom nyitni úgy hogy jobb klikk és edit vagy szerkesztés mert nincs is ilyen. Hol tudok akkor csinálni?
2011. aug. 30. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy olyan exe-t öltöttél le, ami csak a Lejátszót telepítette, vagy telepítésnél nem pipáltad ki, hogy a Karaoke Editor-t is telepítse. Nekem az 1.18 van fent, ami rendesen működik, és az Editor-t is felrakta nekem, ha a verziószám nem számít, akkor itt egy link:

[link]

2011. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ez van meg, de gondoltam jobb lesz a 20-as, és azzal lehet sávot hozzáadni mert a 18-al nem lehet :S
2011. aug. 30. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Az igaz, lehet h az 1.20 többet tud de én azt nem ismerem :S
2011. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hm, nem baj, azért köszi! :)
2011. aug. 30. 21:24
 5/5 PrometheusDS válasza:

Hali!

Tudnátok segíteni? Régebben rengeteg karaoket szerkesztettem az 1.18 editorral, de az utóbbi időben valami gond van. Megszerkesztem a karaoket, rámegyek, hogy mentés másként, de nem menti el a komplett fájlt, csak néhány kilobájtos fájlot csinál, ami ha minden igaz a progi számára csak infókat tartalmaz. Amint törlöm az eredeti zenét, nem tudom megnyitni a fájlt, mert azt írja ki, hogy "jelölje ki a zene forrását". Újratelepítettem már párszor, de semmi eredmény. Lenne esetleg ötletetek, hogy mi lehet a gond?

2016. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!