Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet ezt...

Milyen programmal lehet ezt meg csinálni? (lent)

Figyelt kérdés
Van ez a pontpark.hu oldal, ahol hirdetéseket lehet megnézni, és ha rájuk mész, akkor kell várni 60 másodpercet, hogy kiírja menyi pontot ér a hirdetés. Ha összegyűlik valamennyi pont, akkor lehet ingyen rendelni akármit ami annyi pontba kerül... Szóval! Van olyan programkészítő amivel meg lehetne oldani, hogy felmenjen erre az oldalra és megnézze ezeket a hirdetéseket? Azért van rá szükségem, mert sokat nem vagyok otthon, és jó lenne ha dolgozna ez a program helyettem.
2011. aug. 30. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lopni akarsz?
2011. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok miszter idióta! a Pontpark fojamatosan nézi a gyakorikérdéseket, mert a sok hülye, állandóan ki írja ide a kérdést, ami a napi kérdésben volt! igen volt, mert a sok hülyeének köszönhetően eltörölték a napi kérdést, szóval ha ezt meglátják, téged tutu hogy kitiltanak,

csak tanácsolni tudom mindenkinek, hogy ne írjon ki semmiféle kérdést ami a gyakorikerdesek.hu -val kapcsolatos!

2011. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Folyamatosan
2011. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sorry nem a gyakorikerdesek.hu-val hanem a pontpark-al kapcsolatos xD
2011. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!