Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet internetes...

Hogyan lehet internetes bővítményeket kitörölni? (Internet Explorer)

Figyelt kérdés
Letiltani le tudom, de ígyis beugrik néha az a sáv és újra le kell tiltanom. Hogy lehet véglegesen letörölni? Vezérlőpultnál is kerestem, de ott nem találtam ilyet :(
2011. aug. 30. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
hanyas exploler??
2011. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs :D Azt hol lehet megnézni? Ha letöltöm a Google Chrome-ot úgy könnyebb?
2011. aug. 30. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
itt megnezheted..kinyitod az explolert aztán talan a beallitasokba kell bemenned aztan kell leni olyasfelenek hogy az exploler nevjegye....vagy pidig ha nyolcas exploler akkor ramesz a talan sugora vagy az eszkozokre aztan kell lenni olyasminek hogy exploler nevjegye
2011. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Internet Explorer 8
2011. aug. 30. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lehet előzmények törlését csinálni, tedd meg, és a coocik ilyeneket is töröld, vagy simán fogd meg és rakd újra az explorert.. de ha rám hallgatsz nem explorert használsz,mert nagyon lassú opera mozzilla chrome, (opera jobb az explorernél mozzilla jobb az operánál, és chrome jobb a mozzillánál ^^ bár az utóbbi kettőn megoszlanak a vélemények
2011. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És hogyha feltelepítem a Chrome-ot, akkor az teljesen külön program lesz, és eltűnik az összes bővítmény és kedvenc, amiket már felraktam az Internet Explorerhez?
2011. aug. 31. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!