Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla 6. 0, csak nekem ilyen?

Mozilla 6. 0, csak nekem ilyen?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokszor van hogy a mozilla nem válaszol, néha többször egymás után is. Arra lennék kiváncsi hogy ez csak nekem van-e vagy miért van ez??
2011. aug. 31. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez az oka, a SSL/TLS hitelesítést fertőzi meg iráni "barátunk"! Hamis Google keresővel lopja a jelszavakat stb.

Eszközök/Beállítások/Haladó/Titkosítás.

Futtasd le az ESET Online Scannerét.

[link]

2011. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi vírus, nálam is ilyen... Az FF egy rakas f0s volt mindig is és az is maradt...
2011. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam normálisan működik, betölt mindent.

Érdekes módon nálam is rossz volt röpke öt percig, mert lecseréltem az összes Adobe Flash Playert (IE, NON_IE, Chrome). Firefox-hoz NON-IE kell.

Lecseréltem az Adobe Shockwave Playert.

Lecseréltem a Java Control Panelben ("gőzölgő kávéscsésze") a Java Free-t (1.0.6.26).

Böngészők és levelező kliensek cseréje.

Ccelaner lefuttatása

Töredezettség mentesítés, Lemezellenőrzés (CHKDSK) lefuttatása.

Virusirtó lefuttatása (semmi nincs).

Több órai munka, de megéri, nem kellett a Windows-t újratelepíteni.

2011. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt,néha iszonyatosan be lassult,nem töltött be oldalakat.De ma rá löktek még egy frissítést,azóta nincs gond vele eddig.


Engem ami zavar az hogy mostanában a Firefox kompatibilitás szempontjából nem követi a böngésző kiegészítőket..Jobban mondva a kiegészítők nem követik a Firefox-ot.Egyre gyakrabban lök ki a Firefox kiegészítőket frissítések után és egyre több időbe telik mire a kiegészítők újabb verziói kompatibilisek lesznek Firefox-al...Ez miért van?


Azt látom mostanában mintha mindenki a Google Chrome-ra lenne rá izgulva,csomó progi (például adobe vagy egyéb böngésző kiegészítők) fel ajánlják a Chrome telepítését is..


Google hadjáratot indított a böngésző piacon vagy mi van?

2011. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Egyre gyakrabban lök ki a Firefox kiegészítőket frissítések után és egyre több időbe telik mire a kiegészítők újabb verziói kompatibilisek lesznek Firefox-al...Ez miért van?"


Mert a főverzió számozás nincs beprogramozva az addonban.


Megoldás 1: [link]


Megoldás 2: [link]


"Google hadjáratot indított a böngésző piacon vagy mi van?"


Igen. Valamint kereső piacon, OS piacon, mobil piacon stb.

2011. szept. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mozilla, mint olyan! A Thunderbird (legújabb) se kompatibilis pl. az ESET Smart Security 4 levélszemét szűrőjével.
2011. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!