Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a Mozilla Firefox...

Hogyan tudom a Mozilla Firefoxban a kezdő oldalt üressé, fehérré változtatni?

Figyelt kérdés

Az Internet Explorerben ezt ismerem, de 2 éve a foxit használom, mert nekem itt azt ajánlották.

Kérem, csak azok írjanak, akik tuti ismerik. Köszönöm !!


2011. szept. 3. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Beállítások/általános - A firefox indításakor: üres oldal megjelenítése.


Vagy alatta megadod kezdőlapként: about:blank

2011. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Menűben: Eszközök/Beállítások/Általános. Kezdőlap megjelnítése. Itt about.blank.

Egyébként alaposan nézd át a Beállításokat, érdemes jó szigorúra beállítani mindent.

2011. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. Azonban: amíg az IE-ben ismerem, itt bárhova jobbgombozom, nem lelem a "Beállítások"-at. Ha az meglett volna, nem kellett volna Téged zavarjalak.

Nálam a 3.5.7, vagy az 5.0.1 működik most.

További segítséget kérek; köszönöm.

Szép napokat Neked !

2011. szept. 3. 18:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

felső menüsor: Eszközök menü/beállítások.

Ha el van rejtve a menüsor, akkor az ALT gomb megnyomásakor megjelenik, és le tudod nyitni az Eszközök menüt.

2011. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Bocsássatok meg, de ilyen csak a mesében lehet. Sehol nem találtam semmi szükségeset, ezért bementem az IE-be, és ott beállítottam a "blank"-ot. És a Foxiban a ketdőlap fehérré változott.

Köszönöm Nektek, és szép napokat.

2011. szept. 3. 18:48
 6/12 A kérdező kommentje:
Tisztelet Harmadik: ezt az Altos tr-kk0t eddig nem ismertem,K0sy0n0m Neked. Valamit f;lrenzomtam, ebb[l rendsyervissya'll\t's lesy
2011. szept. 3. 20:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
véletlenül angolra állítottad a billentyűzetkiosztást az ALT+SHIFT kombinációval. Ugyanúgy vissza tudod állítani magyarra, csak nyomj megint ALT+SHIFT-et.
2011. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tisztelt Harmadik/Negyedik !!


Amit írtál segített, ezzel többet tudok.


Köszönöm, hogy tanulhattam Tőled.

Ezzel kapcsolatban 1 nagy gondom van; sírva kéne fakadnom, mert a lányom főiskolán tanítja a számteket, csak nem beszél velem, mert elhagytam az anyját.

Szép napot ......

2011. szept. 4. 10:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Cseréld le a legújabbra, ez így nem biztonságos! Uninstall, és töltsd le.

[link]


Telepítés után Nézet, az összes Eszköztárat jelöld be, aztán Testreszabás: ikonokat húzd be a Menűbe. Eszközök/Beállítások, ezt is át lehet alakítani,ha segítség kell, írjál.

2011. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tisztelt Ötödöik !

Már működik, és Ti mindnyájan tettetek hozzá okosan, hogy mindenki érthesse. ! Azonban : ha itt kérdezek, az praktikus lehet, mert másnak is hasznos. De ( bocs. ) szükségem volna 1 olyan Valakire, akihez csak esetleges nehéz helyzetemben fordulhatnék. Ezért kérnék Email-címet, ha nem zavarlak. Köszönöm

2011. szept. 5. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!