Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akinek van kedve, ideje, és...

Akinek van kedve, ideje, és nagyon ért a Photoshophoz, kérem segítsen nekem képet szerkeszteni?!

Figyelt kérdés
Egy lány, és egy fiú van a képen, megcsókolják egymást, egy teraszon állnak. Egy plakátot kell csináltatnom ebből a képből, ajándékba, de én nem értek a Photoshophoz, csak minimálisan, hozzáértő ismerősöm pedig egyáltalán nincs. Nagyon örülnék, ha valaki segítene.
2011. szept. 1. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért kellünk mi ahhoz hogy te egy képböl plakátot csináltass?
2011. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert a képen rengeteg szerkeszteni való van, de én sajnos nem értek hozzá, ezért szerettem volna, és szeretnék most is segítséget.
2011. szept. 1. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Konkrét elképzelésed van (a plakát bármi lehet)? Számtalan képmódosítási variáció készíthető el, legyen az akár színezés, színtelenítés (vagy színeltávolítás), színerősségek-árnyalatok módosítása, háttércsere, háttérből kiemelés élesítéssel-életlenítéssel, keret készítése, feliratozás, neon és képi egyéb effektek, szűrők, stb...

Amit éppen csinálni akarsz, rákeresel google-ben, például "háttér színtelenítés photoshop", és az első pár találatban találsz olyan leírásokat amik képpel vagy videóval minden lépést leírnak és bemutatnak.

2011. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha nem értesz hozzá akkor miért neked kell plakátot csináltatni belőle?
2011. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, konkrét elképzelésem van. A teraszon álló virágok helyett valami pálmás növényzetnek kell lennie, a terasz fölött lévő háztető helyett kék égnek, a terasz korlátját eltakaró nádnak a színén kéne változtatni, és az egyik ember pólójának színén.


Azért nekem, mert az öcsém születésnapi ajándékai plakátok lesznek, olyan nagyok mint a moziknál, az élete darabjai lesznek a plakátokon. Ez lesz a meglepetése, az ajándéka, és én lettem megbízva.

2011. szept. 1. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!