Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Sims 3 lányos vagy fiús játék?

A Sims 3 lányos vagy fiús játék?

Figyelt kérdés
A gyerekem 12 éves fiú azzal játszik. De nekem azt mondták hogy lányos és nem szeretném hogy meleg legyen. Rajta semmilyen változást nem látok. Normálisan beszél mint a többi. Ettől ugye nem fog meleg lenni ?
2011. szept. 2. 15:40
 1/9 urimate ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De.
2011. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne meleg tőle?

Az egy játék,úgyan úgy mint a többi...életszimulátor,kreativitást igényel.

Általában azért szoktak lányok játszani vele elsősorban,mert hozzájuk az áll közelebb.

Viszonylag ritkán látunk lányokat "lövöldözős" vagy "verekedős" játékokkal játszani,ennyi a lényeg.


Ha én játszok egy lövöldözős,vagy verekedős játékkal,nem megyek ki az utcára tőle verekedni,mert tudom,hogy az csak egy játék.

SŐT ha az átlagnál többször járok valamiért egy cipőboltban férfi létemre,nem hiszem,hogy emiatt meleggé válnék.


Magyarul:


Ha van annyi esze,hogy felfogja,hogy mit csinál nem lesz semmi baj...mikor kisgyerekként autót tologatott,akkor is tudta,hogy az csak egy képzeletbeli világ,nem a valóság!

2011. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"De nekem azt mondták..."

Szép szülő...

Mondok egy tanulságot:

"A saját elveid kövesd, a többiekét csak hallgasd meg!"

G.

2011. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hallottál már semleges játékokról?


A világon többmillión játszák ezt a játékot,sőt,Szingapúrban Sims3-as autókkal közlekednek az emberek.Elhiheted,hogy nem mind lány,és nem mind meleg.

2011. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A linken meg csak viccelődnek,nekem van dobozom,nincsen rajta az,hogy heteroknak nem ajánlott.Viccre vették az egészet,mert buta kérdés az is,ez is.Nekem van 20 éves férfi ismerősöm,és nem meleg,barátnője van,és azt hallom tőlük,nem semmi a fickó,pedig 4 éves kora óta simsezik.
2011. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Én meg ismerek olyat, aki szereti ha s3ggbe b@ssza a csaja egy felcsatolhatóval, mégsem vonzódik a férfi nemhez. Hogyisvanez? :)
2011. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon beteg kérdés A Sims a Kreatív emberek játéka ez a Véleményem. Inkább néz a Böngésző előzményeibe hogy mi nézeget mert itt sokkal biztosabb hogy Meleg lesz ,ha olyan oldalakat nézeget.
2011. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!