Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan háborús, lövöldözős...

Van olyan háborús, lövöldözős játékról amiben a nácikkal kel lenni és a végén ők nyerik meg a háborút?

Figyelt kérdés

Ha tudtok ilyen játékról kérlek írjátok le a nevét.Legyen szép grafikája és legyenek benne kis átvezető filmek.

előre is kösz


2011. szept. 2. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség mert olyan nincs hogy a game végén a nácik nyernek mert ennek nincs történelmi alapja :)

És mért akarsz pont ilyen gamet :)

Egy sima jó lövöldözős game nincs amiben nácikal mész :)

De Battlefield Heroes-ban lehetsz német

Wagy Word Of Tank ban lehetsz német tankokkal

2011. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
először is azért mert érdekes gondolat és lehet hogy nincs történelmi alapja de annyi játéknak nincsen szóval ez igazából annyira lényegtelen.Másodszor anyira unom már hogy minden II.vhs játék arról szól hogy lekel győzni a nácikat miért ne lehetne fordítva?És a háború végén mondjuk megtekinthetnénk az új Berlint amit hitler megálmodott és mivel nyertek meg i valósult meg úgy kivilennék milyen lenne a világ náci uralom alatt
2011. szept. 2. 22:58
 3/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
fogadunk h náci a gyerek?
2011. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

[link]

Csak most, csak neked. Jó szórakozást!

2011. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
18 vagyok és nem vagyok náci csak épp láttam a bukás című filmet és felmerült bennem a gondolat mi van ha ez fordítva történik?:D
2011. szept. 3. 14:11
 7/16 A kérdező kommentje:
az ilyen jellegű kommentektől kíméljetek meg..
2011. szept. 3. 14:14
 8/16 anonim ***** válasza:

Igazábol énis szeretnék ilyen gamet de nincs xD

Mert az emberek "többsége" jobban szeret a szépen öltözött vagány xD friss amerikai katonákkal lenni :)

Mármint friss mert ők nem védekeznek és a németek védekeznek az amerikaiak azok meg támadnak vagy olyan játékot szeretnél ahol ülsz a mocskos árokban és várod az amerikai hadsereget xD szagolod a gázt és egyhelyben vagy órákon kersztül más mappokon xD


Még ha olyan lenne a játék hogy mindkét campaignot végigviheted akkor jó lenne + multi hozzá de akkoris az amerikai jobban tettszene (de a német fegyok jobak persze :)))) példa a cod 5 naci zombikba a német gépfegyver nagyon tud és gyorsab mint a szar amerikai ja meg a mp55 az erös a cod 2 ben vagy 1 ben :) )

2011. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én pl egy olyan játékot képzeltem el ami persze kampánymódban indul és Németország az eredeti történések szerint vesztésre állna(persze ezt archív felvétlek dobnák fel) de valahogy Hitlernek lenne mondjuk az alternatív történet szerint egy titkos,maroknyi különítményből álló elit csapta akikkel küldetést kel végrehajtani,szabotálni az amerikai támogatását az oroszok részére és ezzel előrébb segíteni a német hadsereg vonulását.Engem speciel azért érdekelne hogy mi történt volna a világgal ha Hitler nyer biztos olyan borzalmas lett volna mint ahogy azt a zsidó propaganda állítja?Vajon milyen lett volna az az új Berlin amit ő megálmodott menyivel lett volna szebb?
2011. szept. 9. 23:09
 10/16 anonim ***** válasza:
szebb? hitler egy beteg ember volt...
2011. szept. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!