Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet Windows mellé Mac OS-t...

Lehet Windows mellé Mac OS-t telepíteni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Láttam már olyat, aki hallott már olyanról, akinek az egyik ismerősének a húgának a nővérének a vőlegényének a testvére csinált már hasonlót.
2011. szept. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mac OS csak a Macbookon illetve az Mac gépeken van.

Ha vettél egy egyszerű PC-t a boltban, arra felraktál egy Windowst és azmellé szeretnél felrakni egy Mac OS-t akkor a válaszom nem. Egy hackintosh-t talán feltudnál rakni, ha erős a gép, de annak kéne külön partíció mert más fájlrendszert használnak az Applenél. Ha pedig Macbookod/Maced van akkor MacOS mellé Windowst nem tudsz feltelepíteni.

De felhasználóként Windows jobb. MacOS szerverek alá ajánlott és vágómunkák elvégezésére, vagy mindenképp munkavégzésre mivel soha nem omlik össze és nem fagy le. Olyan nincs, hogy egy Mac lefagy.

2011. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Röviden összefoglalva: Mac fan vagy:D
2011. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előtted lévő vagyok.

Én Mac fan? Hagyj engem békén az Apple-lel, utálom őket, Steve Jobs-szal az élen az egészet. (Mostmár ugye Tim Cook)

Fúj! Android párti vagyok abszolút, no meg persze linux (most is Ubunturól vagyok).

Egyszerűen csak azt írtam le, ami az igazság. :D

2011. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!